+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Стимуляція клітора

БАГАТО ШЛЯХІВ ВЕДУТЬ ДО КУЛЬМІНАЦІЇ

Клітор - одна з найбільш ерогенних зон жіночого тіла. За правильної стимуляції жінка може виправдати свої гроші під час сексу. Але як правильно стимулювати клітор? Ми пояснимо вам основи і дамо кілька порад, щоб наступного разу все опинилося у потрібному місці.

СТИМУЛЯЦІЯ КЛІТОРА: ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ

Ви стимулюєте клітор дотиком: руками, секс-іграшками або ротом та язиком. Можлива також стимуляція під час сексу – наприклад, у популярній позі верхової їзди. Важливо діяти обережно і ні в чому не поспішати. Тому що правильна технологія – це ключ до успіху.

Загального рецепта правильної стимуляції не існує, оскільки кожна жінка надає перевагу різним дотикам. Важливо інтерпретувати знаки та у відповідь чітко говорити, що вам подобається, а що ні. Тільки якщо вона дійсно зможе дозволити собі розслабитися, вона зможе насолодитися стимуляцією клітора і, сподіваюся, досягне оргазму.

Стимуляція клітора: кілька порад

СТИМУЛЯЦІЯ КЛІТОРА: КІЛЬКА ПОРАД

НЕ ПОСПІШАЙТЕ

Коли справа доходить до стимуляції клітора, це не принцип готовий, готовий, вперед. Це більше про те, щоб не поспішати та досліджувати інтимну частину тіла. Починайте торкатися повільно, потім збільшуйте інтенсивність.

НЕ ПЕРЕСТАРАЙТЕСЬ

У кліторі сходяться до 8000 нервів, що робить цю маленьку перлину дуже чутливою. Це робить важливішим бути обережним. Наприклад, деяким жінкам дотик безпосередньо до кінчика клітора неприємний і дратує. Дізнайтесь разом, як і що вам подобається.

КЛІТОР ЛЮБИТЬ, ЩОБ ВІН БУВ МОКРИМ

Коли клітор стимулюється, піхва автоматично виробляє вологу. Якщо у вас є проблеми в цій галузі, масажне масло або лубрикант допоможуть забезпечити достатню кількість вологи. Тому що розтирання сухими пальцями чи сухим клітором може викликати дискомфорт чи біль.

ПОСТУКУВАТИ ЧИ ТЕРТИ?

Ви можете акуратно постукати по клітору, потерти його двома пальцями або спробувати зовсім інші рухи - спробуйте, що ви можете робити пальцями. Багато жінок знаходять кругові рухи приємними, інші вважають за краще, щоб їх ніжно погладжували. Тут вам просто потрібно скуштувати те, що підійде саме вам.

ДОБЕРІТЬСЯ ДО МІСЦЯ ПРИЗНАЧЕННЯ З ІГРАШКАМИ

Вібратори особливо підходять для стимуляції клітора. Багато хто тепер пропонує різні режими, так що ви можете скористатися різною інтенсивністю та різними шаблонами. Багато жінок особливо швидко досягають кульмінації за допомогою вібратора.

КОРОТКІ НІГТІ

Само собою зрозуміло, що торкатися клітора слід тільки чистими пальцями. Не менш важливо регулярно правильно підстригати нігті. Тому що надто довгі нігті з гострими кутами та краями можуть викликати біль.

СТИМУЛЯЦІЯ ПЕНІСОМ

Стимулювати клітор пенісом можна під час сексу, і перед ним. Для цього акуратно потріть пеніс про клітор і збільште інтенсивність. Це може дуже збудити вас обох.

З РОТОМ І ЯЗИКОМ

Класичною формою стимуляції, звичайно ж, є оральна, тобто облизування клітора , гра з ним язиком або поцілунки. Техніка, при якій ви ніжно покусуєте або покусуєте клітор, трохи сміливіша. Будьте тут особливо обережними, оскільки клітор, як відомо, дуже чутливий.

ЛЕГКА СТИМУЛЯЦІЯ

Ви також можете побічно стимулювати її клітор. Або просто торкаючись пальцями до шкіри навколо клітора. Або ви можете просто погладити її за трусиками, перш ніж справа перейде до справи.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ СТИМУЛЯЦІЇ КЛІТОРА

  • Пробуйте різні рухи та дотики, щоб знайти те, що їй подобається.
  • Не стимулюйте кінчик клітора безпосередньо, тому що це незручно для багатьох жінок.
  • Змінюється залежно від мови, пальців, пеніса та іграшок.
  • Хочете закінчити особливо швидко – стимуляція клітора потребує часу
  • Потріть клітор сухими пальцями
  • Просто робіть це, не зважаючи на їхні знаки.

Клітор – одна з найчутливіших точок на всьому тілі жінки. Тут важливо ретельно вивчити, які дотики здаються вам особливо приємними. Приклавши трохи практики та часу, ви зможете дізнатися про це разом, сподіваємося, вам сподобається!