+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Цнотливість: помірність як еротичний досвід

Цнотливість: помірність як еротичний досвідЦнотливість - це етичне кредо, що утримується від сексу до шлюбу. Релігія чи особисті переконання зазвичай відіграють центральну роль. Проте цнотливість не обов'язково означає фундаментальну відмову від еротики та сексу на все життя.

З іншого боку, цнотливість - це сексуальна практика, яка часто практикується в РМ та БДСМ. В ідеалі ви можете включити цю практику до ігор D/S. Є також різні способи включити цнотливість у відносини.

На перший погляд принцип може здатися суперечливим, але насправді він простий і зрозумілий: у рамках цнотливості ви можете, наприклад, заборонити партнеру досягати оргазму. Ця заборона або, швидше, відстрочка кульмінації має на меті зрештою посилити оргазм, як тільки ви його досягнете.

Однак це лише один із численних способів практикувати цнотливість у сексуальному житті. Ви можете дізнатися більше про це.

Популярні методи цнотливості

ПОПУЛЯРНІ МЕТОДИ ЦНОТЛИВОСТІ

ПОЯС ЦНОТЛИВОСТІ

Носіння «сучасного» поясу вірності, який, звісно, ​​немає нічого спільного із середньовічними моделями, заважає жінці задовольнити себе чи партнера, який дарує їй «сексуальні відчуття щастя», оскільки вся інтимна зона може бути захищена замком. У БДСМ-іграх Будинок зазвичай має ключ від пояса вірності. Тому тільки він чи вона здатні відкрити його та дозволити задовольнити бажання.

#НЕБЕЗПЕКА

У зв'язку з особливо важкими іграми пояс вірності не тільки запобігає мастурбації, а й походу в туалет. Це означає, що домінуюча людина визначає набагато більше, ніж просто задоволення і секс.

КОНТРОЛЬ ОРГАЗМУ

Ви можете чудово використати цю практику під час занять коханням. Для цього вам не обов'язково бути присутнім на сцені СМ або БДСМ, тому що біль, домінування тощо не беруть участі в контролі оргазму. Це також легко здійснити і не вимагає жодних допоміжних засобів: незалежно від того, чи задовольняєте свого партнера орально, рукою, ногою або якимось іншим способом, ви просто зупиняєтеся незадовго до досягнення кульмінації.

Щоб це спрацювало, бажано добре знати свого партнера та вміти читати, коли вам потрібно припинити стимуляцію. Спочатку цілком можливо, що ви «надто запізнилися» або занадто довго стимулювали, а «точку неповернення» вже досягнуто. Але це було б непогано, чи не так?

СЛОВІСНА ЗАБОРОНА

Немає під рукою пояса вірності? Немає проблем! Також можна почати з словесного бана! Як сабмісиву, вам важливо дотримуватися наказів вашого Домінанта.

Якщо ви зрештою мастурбуєте таємно, можливо, вам знадобиться трохи практики. Однак подібна «відмова» не обов'язково означає, що цнотливість не для вас. Багато хто вимагає кількох спроб. Це абсолютно нормально. Особливо важливо, щоб ви ладнали у стосунках.

КЛІТКА ДЛЯ ПЕНІСА

Для чоловіків є ще один особливий аксесуар, який може відіграти важливу роль у питаннях цнотливості. Так звана клітина пеніса гарантує, що у вас не виникне ерекція або її не буде досягнуто, не дозволяючи пенісу досягти ерегованого стану.

Для більш досвідчених користувачів також існують моделі, що містять додаткові шпильки або інші пристрої, що викликають додатковий біль. Як у сабмісиву, у вас є тільки один варіант позбавитися цього болю: ви повинні дозволити своїй ерекції вщухнути. Однак домінуюча частина робить усе можливе, щоб протидіяти цьому.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ, КОЛИ СПРАВА СТОСУЄТЬСЯ ЦНОТЛИВОСТІ!

  • Поговоріть зі своїм партнером про свої бажання
  • Пам'ятайте про свою відповідальність
  • Обговоріть заздалегідь, як далеко ви можете зайти і чи є винятки
  • Не доводьте до занадто тривалого відстрочення оргазму до зникнення бажання.

Якщо ви шукаєте нових сексуальних відчуттів, можливо, ви захочете дати цнотливість шанс. Багато людей зазнали на собі досвіду того, що їхні оргазми ставали значно інтенсивнішими після фази цнотливості.

Однак не варто перестаратися. Оргазми, які неодноразово відкладаються, згодом можуть стати неприємними, тож задоволення пропаде повністю – і не в цьому справа. Тому для максимального еротичного задоволення діє таке: не практикуйте цнотливість до рівня цнотливості.