+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вібратор для клітора

НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ ЗАХОПЛЮЄ СПАЛЬНІ

Коли мова заходить про секс-іграшки для жінок, більшість людей, ймовірно, думають про класичний вібратор-лежак. Вібратори надзвичайно універсальні і, залежно від моделі, підходять для вагінальної, кліторальної та анальної стимуляції. Інший варіант - так звана присоска клітора, що імітує кунілінгус. Попит настільки великий, що ринку постійно надходять нові моделі з додатковими функціями.

ЩО ТАКЕ КЛІТОРАЛЬНИЙ ВІБРАТОР?

Кліторальний вібратор - це пристрій, призначений виключно для стимуляції клітора .Впринципідля стимуляції клітора можна використовувати і класичні вібратори. Але останніми роками з'явилися численні моделі, що виводятьстимуляцію кліторана новий рівень. Найважливіша ерогенна зона людей із вульвою отримує заслужену увагу.

Багато вібраторів також можна використовувати для проникнення, оскільки вони часто виглядають як пеніс. Вібратори для клітора часто мають зовсім іншу форму, оскільки їх зазвичай розміщують на кліторі, звідси і назва "накладний вібратор". Потім ці пристрої вібрують у певних точках, тобто саме у тій точці, де знаходиться ваша перлина задоволення.

Не менш цікавим винаходом є присоска кліторальна, в якій використовується технологія хвилі тиску. Він також призначений виключно для зовнішнього застосування і не може бути введений у піхву. Невелика пляма поміщається прямо на клітор, а потім обережно посмоктується, як це робив би ваш партнер під час орального сексу.

Для цього всмоктування постійно збільшується і знову зменшується, що відповідає ссання рота. Ви можете встановити різну інтенсивність на пристрої, щоб стимуляція відбувалася в різних ритмах. Таким чином, ви навіть зможете насолодитися множинними оргазмами!

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Існують навіть міні-кліторальні вібратори, які можна непомітно носити у трусиках. Таким чином, у вас завжди буде невелике джерело радості в дорозі, і ніхто довкола вас цього не помітить.

Кліторальний вібратор може пожвавити ваше сексуальне життя

КЛІТОРАЛЬНИЙ ВІБРАТОР МОЖЕ ОЖИВИТИ ВАШЕ СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ

Незалежно від того, який кліторальний вібратор ви зрештою оберете, обидва значно збільшать ваше почуття задоволення під час занять любов'ю. Жінки, які вже випробували ці пристрої, сповнені ентузіазму і повідомляють про дуже сильні відчуття та швидкі оргазми. Особливо, якщо вам важко досягти кульмінації під час сексу, оптимальним рішенням може стати кліторальний вібратор.

Кліторальний вібратор може стати доповненням до сексу на двох. Наприклад, ви можете притискати його до клітора під час сексу по -собачому.

Але будьте обережні: вібратори можуть не дати ефекту. Іноді клітор надмірно збуджується, що може стати швидко неприємним. Тому: не перестарайтеся та краще зробіть перерву, якщо вам вже некомфортно.

ПЕРЕВАГИ КЛІТОРНОГО ВІБРАТОРА

Але немає нічого поганого в тому, щоб час від часу використовувати пристрій для мастурбації. Кліторальний вібратор стає все більш популярним, головним чином завдяки своїм очевидним перевагам:

  • Цілеспрямована стимуляція клітора
  • Можна вибрати різні рівні інтенсивності
  • Стимуляція можлива без партнера.
  • Водонепроникні моделі підходять для використання у ванні.
  • Інтеграція в прелюдії для збільшення задоволення

Кліторальний вібратор може бути вигідною покупкою, якщо у жінок виникають проблеми з досягненням оргазму під час вагінального статевого акту . Ви також можете використовувати його для сексуального задоволення, коли немає сексуального партнера.