+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Без презерватива

Без презервативаПостійно з'являються нові тенденції у сексі, що викликають фурор у власних очах громадськості. Зазвичай це нові сексуальні практики, які мають бути особливо збуджуючими і збуджуючими і таким чином забезпечувати ковток свіжого повітря в ліжку. Насамперед, секс повинен приносити задоволення всім учасникам, тому випробування таких інноваційних тенденцій безперечно може бути корисним.

Однак ви також хочете насолодитися еротичним годинником повною мірою і свідомо не наражати будь-кого на небезпеку. Однак це стосується і так званого «без презервативу», тому що ви фактично берете на себе деякі ризики. Вони широко відомі, тож ніхто не може стверджувати, що не знав про них.

ЩО ТАКЕ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ?

Термін «без сідла» є комбінацією англійських слів «голий» і «назад». Це стосується анального статевого акту, у якому презерватив навмисно не використовується. Спочатку без презервативів було відомо лише серед геїв. Тепер ми також говоримо про без презервативу, коли чоловік та жінка практикують незахищений анальний секс. Є навіть спеціальні вечірки без презервативу, на яких влаштовуються справжні оргії. Усім має бути ясно, що може статися. Ви можете заразитися хворобами, що передаються статевим шляхом, такими як ВІЛ через незахищений секс.

БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВА ЦЕ ФЕТІШ?

Без презервативів справді можна назвати фетишем. Люди, які захоплені сексом без презервативу, точно знають, яким небезпекам вони наражають себе. Але саме це, здається, її найбільше приваблює. Без презервативів, мабуть, одна з найнебезпечніших сексуальних тенденцій. Навіть якщо зараз удар може бути величезним, він також може мати жахливі наслідки.

#ЦІКАВО

Багато людей зазвичай відмовляються від презервативів, тому що хочуть, щоб секс був більш реалістичним. Крім того, чоловіки часто вважають використання презервативів мужнім.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: ЗАНЯТТЯ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ ТАЇТЬ У СЕБЕ МОЖЛИВІ НЕБЕЗПЕКИ!

У принципі незахищений статевий акт завжди слід класифікувати як вкрай небезпечний. Неважливо, чи це вагінальний, оральний чи анальний секс : ЗПСШ можуть передаватися під час будь-яких сексуальних дій, якщо вони відбуваються без запобігання. Особливо трагічно , якщо ви заразилися ВІЛ під час анального сексу і вам доведеться боротися з цим все життя. Зараження гепатитом або С, яке також може мати серйозні наслідки, чи не менш серйозне. Незважаючи на те, що тема захворювань, що передаються статевим шляхом, насправді має бути дуже актуальною у наші дні, жінки особливо недбалі до цього. За даними досліджень, лише 23 відсотки наполягають на тому, щоб партнер використав презерватив під час анального сексу. Чоловіки набагато обережніші: щонайменше 60 відсотків геїв або бісексуальних чоловіків практикують секс без презервативу виключно у захищеній формі.

Тому не можна повторювати досить часто: не використовуйте презерватив, якщо ви не пройшли тестування на захворювання, що передаються статевим шляхом!

Однак під час анального сексу також слід виявляти обережність. Тому що: анус та кишечник насправді не призначені для сексуальних практик. Там мешкає безліч бактерій, які є дуже важливими для травлення, але можуть викликати інфекції і в інших місцях.

Жінкам особливо слід бути обережними під час занять без презервативу. Якщо ви перейдете на вагінальний статевий акт після без презервативу, бактерії з кишечника можуть потрапити у піхву через статевий член і призвести до запалення та інфекцій.