+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке подофілія?

КОЛИ НОГИ ВИКЛИКАЮТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ

Деякі люди в цьому світі відчувають величезне сексуальне задоволення, коли думають про те, щоб облизати красиві ноги або торкнутися їх іншим способом: люди з фут-фетишем. Навіть світові зірки публічно визнають цю тенденцію, так звану подофілію. Вам не здається? Правильно, але! Наприклад, кажуть, що Орландо Блум та Дуейн «Скеля» Джонсон люблять ноги.

ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ ТЕРМІН ПОДОФІЛІЯ?

Ви ніколи не чули про термін «підофілія» і запитуєте, що він може означати? Те, що на перший погляд звучить так екзотично, насправді є лише технічним терміном, що означає фут-фетиш. "Подо" походить від латинської мови і означає "ступня", а закінчення слова "філі" вказує на особливі переваги або пристрасть. Але що насправді є фут-фетиш чи подофілія? Чи є у вас фетиш, якщо ви вважаєте ноги вашого партнера красивими або ступні - це лише частина загальної картини? А які практики популярні у підофілів?

ПОДОФІЛІЯ: ЩО СТОЇТЬ ЗА ФУТ-ФЕТІШЕМ?

Ступні відігравали важливу роль у сексі протягом багатьох століть. Історичні образи та витвори мистецтва показують, що фут-фетишизм не є сучасною тенденцією. Часто помилково вважають, що секс із ногами — це проблема лише у БДСМ-сцені, але це не так. При класичній подофілії основна увага приділяється перевагу цієї частини тіла, а не приниженню.

Різновиди подофілії надзвичайно широкі, і прояв фетишу також дуже різний. Хоча невеликий нахил зазвичай означає, що ступні грають роль сексі, але є центральним елементом, інші можуть відчувати сексуальне збудження лише за стимуляції ступнями.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Страшна тенденція прийшла з раннього Китаю, де лотосна стопа вважалася ідеалом краси. Жінкам зламали ступні і надали їм форму бинтів, тому ступні здавалися особливо маленькими і вузькими. В історії також є кілька яскравих прикладів, які відкрито заявляли про свій фут-фетиш. Кінопродюсер Квентін Тарантіно обіграє свою любов до жіночої ноги у своєму фільмі «Кримінальне чтиво», адже головний герой історії також проживає її відкрито.

ЯКІ ІСНУЮТЬ ФУТ-ФЕТІШИ?

Багатьом людям подобається, коли їх торкаються ногами. Різні варіанти використання ніг у любовних еротичних іграх є величезною перевагою.

Класичне лизання ніг лише один з багатьох варіантів. Ступні також можуть стимулювати геніталії, наприклад, за допомогою роботи ступнями або пальцями ніг.

Деяким фетишистам навіть особливо подобається лизати ноги, коли вони ще у взутті або незабаром після того, як взуття було знято. Перехід від фут-фетишизму до взуттєвого фетишизму може бути плавним.

Деякі люди отримують задоволення від облизування або дотику лише до певної області стопи, наприклад, великого пальця, подушечки стопи або п'яти.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПОДОФІЛІЮ

НАУКОВА ПРИЧИНА ФУТ-ФЕТІШУ

Як виникає фетиш є центральною темою серед дослідників сексу. Експерти навіть знайшли можливу причину фут-фетишу. Однак це стосується лише людей, які знаходять ласку власних ніг, що дуже стимулює. Центр стимуляції статевих органів розташований у мозку, у безпосередній близькості від центру стимуляції стоп. Це може стати помітним у дивних ситуаціях, наприклад, якщо ви відчуєте свербіж у ногах. Подряпання може відчуватися майже як еротичний реліз!

ПОДОФІЛІЯ – ОДИН З НАЙПОШИРЕНІШИХ ВИДІВ ФЕТИШІВ.

Одним з найпоширеніших фетишів є перевага лаку та шкіри. Однак фут-фетиш також дуже поширений, але за статистикою він частіше зустрічається у чоловіків. Однак вираз і різноманітність переваг дуже різні, і навіть любителі ніг можуть мати зовсім різні уявлення про фетиш. Те, що одному приємно, іншому здається жахом. Якщо одна людина любить чисті, доглянуті ноги, то іншу збуджують немите ноги, що сильно пахнуть.

МАЛЕНЬКІ СТОПИ БІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ, НІЖ ВЕЛИКІ.

Фут-фетишисти-чоловіки статистично частіше шукають жінок із маленькими ступнями. Але чому ж більша нога не менш приваблива? Вважається, що причина в тому, що маленька ступня здається більш ніжною та витонченою, а більша ступня більше асоціюється з домінантністю та мужністю. Однак гомосексуальні фут-фетишисти також віддають перевагу маленьким, струнким ступням в інших чоловіків.

ЯКІ ПРАКТИКИ ПОДОФІЛІЇ?

№1: КЛАСИЧНА МАСТУРБАЦІЯ НОГАМИ

Бійка ногами - популярний спосіб доставити чоловікові-аматорові ніг масу задоволення. Тут пеніс масажується ступнями. Це можна робити як однією ногою, і двома ногами. Однак потрібно трохи вміння, якщо ви хочете взяти пеніс між двома ступнями і помасажувати його. Аматоркам жіночих ніг стимуляція піхви проводиться пальцями ніг або всією стопою.

№2: ТРАМПЛІНГ З БДСМ-СЦЕНИ

Навіть якщо подофілія характерна не тільки для БДСМ-сцени, вона і там відіграє свою роль. Наприклад, трамплінг - це практика, якою переважно займаються домінанти. Тут домінатрікс наступає на тіло раба всім своїм тілом і ходить ним. Тиск, вага тіла та її ноги роблять пасивну частину такою привабливою. Попередження: під час опалення можна отримати травми.

№3: ПРИГНІЧЕННЯ ЯК КОМБІНАЦІЯ ДВОХ ФЕТІШІВ

Пригнічення характерне як для подофілії, але й може бути зосереджено конкретному об'єкті чи їжі. Здавлювання передбачає роздавлювання певних предметів ногами і, таким чином, задоволення іншого. Шанувальники цієї практики знаходять надзвичайно стимулюючим, коли людина босими ногами роздавлює їжу, пластикові фігурки тощо.

№4: ПОДОФІЛІЯ ПІД ЧАС МАСТУРБАЦІЇ

Насправді подофілія існує і по відношенню до власних ніг. При цьому стимуляція власних ніг переважна не лише під час сексу, а й під час мастурбації. Оргазм може бути викликаний лише дотиком ніг, тому одночасно стимулюються і геніталії. Фут-фетиш, що має на увазі дратівливість власних ніг, найбільш поширений серед жінок.

Існує дуже багато різних аспектів фут-фетишизму, що не всі види можна перерахувати тут. Подофілія дуже часто пов'язана з фетишем на нейлон, але і те, й інше може виникати окремо. До речі: Ступні для багатьох людей є однією з ерогенних зон, навіть якщо на них немає фетишу.

Ось як ви можете прожити свій фут-фетишизм в повній мірі

Більшість фут-фетишистів розходяться у думках щодо того, коли ногу можна вважати «ідеальною». Уподобання надто індивідуальні.

Але в чому сходяться майже всі фут-фетишисти, коли справа доходить до ідеальної естетики стоп, то в догляді за ними. Для багатьох фут-фетишистів мозолі вважаються безперечним вбивцею кохання, але є й інші критерії, які найчастіше особливо важливі для багатьох любителів ніг.

№1: ФОРМА СТОПИ

Можливо, ви вже помітили, що форма стоп може бути різною. Фактично, незважаючи на однакову анатомічну будову, немає двох однакових стоп.

Однією з основних характеристик кожної стопи є пальці. Медицина визначила шість різних форм стоп, які можна визначити виключно за розміром та розташуванням п'яти пальців. Звичайно, є й інші деталі, які дивляться на всю структуру стопи, наприклад, «порожниста стопа» або «плоскостопи».

№2: ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД СТОПИ

Форма - це лише один момент, який більш докладно описує зовнішній вигляд стопи. Привабливий лак для нігтів та гарний високий підбор також обов'язкові для деяких фут-фетишистів. Шкарпетки до колін також можуть мати аналогічний ефект для багатьох фетишистів.

Для деяких людей також має значення, чи була нога щойно вимита. Ви можете запитати себе: "Кому захочеться лизати брудні ноги?" Інші запитають вас, чому ви хочете лизати лише чисті ноги та в чому ця привабливість?

№3: ЗАПАХ НІГ

Особливо збуджує принаймні деяких фетишистів сильний запах ніг. Для них запах взуття або шкарпеток може спричинити особливе сексуальне збудження – у таких випадках сама ступня не має значення.

ПОДОФІЛІЯ: ОБЛИЗУВАННЯ НІГ – ЗВИЧАЙНА СПРАВА

Фут-фетиш та любов до лизання ніг насправді дуже поширені. Однак є (на жаль) чимало людей, які соромляться того, що знаходять ноги привабливими – абсолютно хибно. Чому б вам не любити і не знаходити привабливим кожен міліметр тіла вашої коханої?

Найчастіше фут-фетиш не повинен викликати неприйняття і нетерпимості, швидше навпаки. Як і руками, ногами можна робити багато цікавих речей, чи не так?