+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Інтимний масаж: приємні дотики йоні та лінгаму

Масаж зазвичай допомагає розслабитися та покращити самопочуття. Це також стосується еротичного масажу, який вміло включений в прелюдія можна і торкатися найінтимніших місць. Зараз ми пояснимо вам, як працює інтимний масаж. Ви можете дослідити тіло партнера сантиметр за сантиметром. Інтимний масаж – гарний початок чуттєвих моментів та ідеальна підготовка до пристрасного сексу.

ЩО ТАКЕ ІНТИМНИЙ МАСАЖ?

Інтимний масаж передбачає масування жіночих та чоловічих статевих органів. Воно взято з індійської тантри, яка включає в себе різні практики, що приносять задоволення, і забезпечує більш усвідомлене сприйняття тіла і розуму. Це духовне вчення, яке також включає чуттєві ритуали і тому може служити для отримання задоволення. Тантричний масаж поширюється на все тіло, хоча інтимний масаж обмежується статевими органами чоловіків та жінок. Йдеться про дослідження інтимної зони, де можна зробити все, але нічого не потрібно.

Для чоловіків це називається Масаж Лінгама, для жінок це називається Йоні-масаж. До речі, інтимний масаж не має нічого спільного з пальчиками або роботою рук, тому що у цих сексуальних практиках все спрямоване на оргазм. Під час інтимного масажу кульмінація не знаходиться в центрі уваги, що звичайно не виключає її. За бажання ви можете повністю віддатися партнеру і навіть продовжувати доти, доки не досягнете оргазму. Однак це не обов'язково, так що ви можете насолоджуватися дотиками та ласками без будь-якого тиску. За допомогою інтимного масажу ви зможете спробувати різні сторони сексуальності і повністю віддатися один одному. Від вас залежить, чи відбудеться після цього статевий акт.

До речі, інтимний масаж – це ще йідеальний спосіб дізнатися один одного абсолютно по-новому в рамках довгострокових відносин.

#ВАЖЛИВО

Під час інтимного масажу вкрай важливо створити спокійну та комфортну атмосферу, щоб можна було одночасно розслабитися та вимкнутись. Приглушене світло, приємні аромати масажні свічки, м'які ковдри та подушки, а також ніжна музика створюють ідеальну обстановку.

ЖІНОЧИЙ ЙОНІ-МАСАЖ

Якщо ви дійсно хочете еротично побалувати свою партнерку, то обов'язково побалуйте її чуттєвим масажем Йоні. Вона отримає зовсім інший досвід жіночого задоволення і, можливо, навіть зазнає жіночу еякуляцію. На санскриті термін Йоні означає піхву або вульву, центр насолоди жінки.

Цей інтимний масаж піхви одночасно інтенсивний та ніжний. У статеву область жінки впадають незліченні нервові закінчення, тому вона дуже чутлива. Вони сильно стимулюються під час інтимного масажу, так що задоволення постійно зростає і може бути незмірно збільшено. Багато жінок, які вперше зазнають такого масажу, переповнюються цими незвичайними відчуттями.

Перед інтимним масажем проводиться великий масаж всього тіла, який приведе вашого партнера до стану повного розслаблення. Загалом на масаж слід запланувати не менше години, тому що жіноче бажання має розпалюватися дуже повільно. Найкраще використовувати тепле масажне масло для масажу спини, а потім передньої частини.

Потім можна повільно зайнятися інтимною зоною і побалувати клітор ніжним натисканням. При бажанні можна також проникнути пальцем у піхву стимулювати точку G. До речі, масаж Йоні також покращує здатність вашого партнера відчувати оргазм.

ЧОЛОВІЧИЙ МАСАЖ ЛІНГАМА

Масаж Лінгама стосується не тільки самого статевого члена, тому щотакож яєчка, промежину та простата включені. За допомогою цього інтимного масажу ваш партнер зможе розвинути особливе усвідомлення своєї мужності та водночас накопичити багато сексуальної енергії.

Головне, щоб він дозволив собі повністю розслабитися та увійти в стан глибокого розслаблення. Спочатку ти присвячуєш себе всьому його тілу, а тільки потім настає черга його інтимної зони. Рукою ви переміщаєте пеніс вгору і вниз і розтягуєте великий Рухи також поширюються по промежини до заднього проходу.

При масажі Лінгаму ви можете вибирати між кількома техніками або виконувати їх поперемінно. Під час так званого пробудження лінгаму ваші пальці з легким тиском переміщаються вгору по пенісу до голівки. Розпалюючи вогонь, ви розтираєте чоловічий член вперед і назад між руками, як палицю.

Коли щопор одна рука присвячена яєчкам, а інша балує голівку. Слід стежити, щоб масаж проводився паралельно круговими рухами. Нарешті існує техніка під назвою катання на бігових лижах, при якій використовуються тільки великі пальці, розташовані вгорі на пенісі.

Якщо ви робите партнеру інтимний масаж, постарайтеся переключити свою увагу на інші частини тіла, як тільки оргазм наближається. Це збільшує ваше бажання - поки ви, нарешті, не вирішите дозволити собі оргазм.