+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тантра-масаж. Чисто чуттєво чи тут щось більше?

Тантра, Камасутра, спеціальні масажі: на перший погляд ці речі звучать дуже екзотично, поколююче і трохи ганебно, чи не так? Для багатьох Тантра, безумовно, звучить як темна, прокурена студія з безліччю ароматичних свічок, де після масажу завжди йдеться про одне: секс. Тантра - це щось більше! Тут ми розповімо вам усі важливі факти, деякі з яких можуть бути дуже несподіваними!

ТАНТРА-МАСАЖ: МОВА ЙДЕ НЕ ТІЛЬКИ ПРО ОРГАЗМ!

Термін «Тантра» прийшов із санскриту і бере свій початок в Індії. Воно означає "контекст" або "структуру", щоб можна було класифікувати цей термін. На думку багатьох новачків, занадто часто тантричний масаж – це просто секс, зосередження уваги на статевих органах та подальшому оргазмі. Реально гладять, чіпають і масажують все без винятку тіло, щоб усунути блокування і заново пізнати власне тіло. Без сорому і загалом – тому що Тантра бачить себе духовним досвідом, у якому задоволення також може торкнутися душі.

Бажання – це цілком природна частина тантричного масажу, яка бажана, нормальна і може бути придушена. Той, кому роблять масаж, приймає його, відчуває тілом і душею та пізнає тіло по-новому. А також навчитеся відпускати – наскільки легко чи складно вам по-справжньому відпустити ситуацію під час сексу? Цьому безперечно можна навчитися за допомогою вмілого тантричного масажу! Після закінчення такого масажу кожна клітина заповнюється енергією. Тому що сексуальна енергія – це саме енергія, і вона може виникнути за допомогою масажу та використовуватись цілеспрямовано.

Проте оргазм може виникнути і під час тантру-масажу. Однак це не обов'язково так, і оргазм не є найважливішою метою масажу!

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Усього є 36 ручок для генітального масажу йоні (жіночих статевих органів) та лінгаму (пеніса) – але йдеться в першу чергу про тантричне поклоніння, а не про сам оргазм.

ЩО ОСОБЛИВОГО У ТАНТРА-МАСАЖІ?

Той, хто отримає такий масаж, сповниться енергією. Кожна клітина наповнена цим, так що ви почуваєтеся бадьорим і буквально зарядженим. Блокування можна зруйнувати і особливо цікаво займатися власним тілом. Сором, незручність чи проблеми з відпусканням можуть швидко призвести до відсутності бажання чи поганого сексу? Завдяки тантричному масажу такі відчуття зменшуються, ви абсолютно по-новому і без сорому відчуваєте своє тіло, як йому власне і поклоняються під час ритуалу.

І ще: коли настає оргазм, це схоже на приплив. Найкращий, найінтенсивніший і п'янкий оргазм у вашому житті? В будь-якому випадку! Якщо не вірите: викиньте свій страх за борт і спробуйте. Тому що добрий тантричний масаж може стати одним із найчуттєвіших переживань у вашому житті, навіть без оргазму – вам обов'язково захочеться ще!

СЕКРЕТ УМІЛОГО ТАНТРИЧНОГО МАСАЖУ

У тантра-массажі важливі процеси, атмосфера та чуйний підхід. Для масажу можна використовувати масло, воно за бажання тепле і робить дотик ще приємнішим. Масаж завжди проводиться від обличчя до пальців ніг, не торкаючись волосся і шкіри голови, оскільки в кінцевому підсумку є цілісний досвід.

Тантра-масаж триває не менше 1,5 години, тому що збудження наростає тільки протягом певного періоду часу. Після масажу багато людей люблять трохи повалятися в шезлонгу на самоті і спокої, перш ніж прийняти теплий душ. Це полегшує обробку переживання - секрет масажу не в тому, що інша людина після цього готова до сексу, а мета - повне розслаблення.

Важливо, щоб масаж починався у нейтральному місці. Шия, плечі чи спина тут ідеальні . Особливо добре працює повільний підхід уздовж спини, рук і ніг до сідниць і, нарешті, до пеніса або піхви.

Так напруга наростає повільно – ось чому це дуже важливо: одна рука завжди залишається на тілі, що масажується, і не забирається до завершення масажу! Коли справа доходить до тиску на окремі частини тіла, важливо також повільно намацувати шлях. Масаж не повинен завдавати біль, а має бути приємним, розслаблюючим та розслаблюючим!

ПЕРЕВАГИ ТАНТРА-МАСАЖУ

 • Ви можете інтенсивно дізнатися про своє тіло і тіло свого партнера.
 • Дозвольте собі нові враження та враження
 • Ваше почуття власної сексуальності, збудження та самої чуттєвості змінюється.
 • Розбийте свою рутину у стосунках, сексі та мастурбації.

3 ВАЖЛИВИХ ПРАВИЛА МАСАЖУ

Масаж і особливо тантричний масаж – це щось дуже особисте, інтимне та потребує чітких правил – інакше він швидко стає неприємним! Крім того, варто дізнатися про кращі рухи та техніки в приватному порядку, щоб ви знали, що робите і як діяти в цьому особливому досвіді.

№1 ЗБЕРІГАЙТЕ ЧІТКИЙ РОЗПОДІЛ РОЛЕЙ

Один дає, інший бере – насправді логічно, але можливо не дуже. Тобі роблять масаж? Потім насолоджуйтесь і не намагайтеся торкнутися іншої людини або якимось чином залучити її до процесу. Ти даєш? Тоді вся справа в іншій людині, в енергіях, у правильних рухах, а не у вас.

№2 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА КОРДОНИ ТА ТАБУ

Звичайно, тантра-масаж – це не тільки секс чи задоволення як таке, але це теж. Це означає, що іноді існують певні межі чи табу. Їх завжди слід узгоджувати заздалегідь і потім суворо дотримуватись. А якщо ні, то чуттєве розслаблення швидко змінюється, і результатом стає дискомфорт, який не є метою всього досвіду.

№3 ВІДСУТНІСТЬ НАДАННЯ НА ЯКІСТЬ СЕКСУАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ

Існує два варіанти тантру-масажу: Ви виконуєте його по черзі зі своїм партнером. Або ви можете піти в студію і отримати там масаж як послугу, оскільки цей особливий вид масажу також пропонується професійно. Варто прислухатися до рекомендацій і подумати для себе, чи ви волієте жінку чи чоловіка для власного благополуччя.

Але одне можна сказати напевно: не йдеться про проституцію чи сексуальні послуги! Дарувальник сам вирішує, які дії виконувати, а які ні. Немає жодної гарантії на оргазм і, тим більше, на наступний секс – тому правильні очікування відіграють важливу роль, коли йдеться про професійний тантричний масаж.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ТАНТРИЧНОМУ МАСАЖІ

 • Візьміть участь у чомусь новому – незалежно від того, даєте ви чи берете. Пориньте у цей досвід і відпустіть його повністю
 • Заздалегідь обговоріть можливі табу та обмеження.
 • Ставтеся один до одного з повагою, а не просто прагнете оргазму.
 • Повністю розчаруватися без кульмінації
 • Бажання нав'язати щось, хто дає або бере.
 • Не шануйте табу
 • Почуття сорому за новий досвід

Насамкінець можна сказати, що тантричний масаж дійсно захоплюючий і дарує багато нових вражень. Настав час спробувати, якщо обидва згодні!