+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Йоні масаж

Йоні масажЯК РОБИТИ ВАГІНАЛЬНИЙ МАСАЖ

Вагінальна стимуляція - це лише частина прелюдії , але ви ще не зробили своєму партнеру справжній масаж піхви? Тоді ви точно щось упустили, адже цим ви зможете подарувати їй найвище почуття щастя. Рекомендуємо прискорений курс вагінального масажу. Достатньо побіжного погляду на Індію, бо з Тантри існує так званий Йоні-масаж. Цей чуттєвий масаж піхви і вульви набагато більше, ніж просто засіб стимуляції, це частина любовної церемонії. Ми пояснимо вам, як саме це працює, в такий спосіб.

У жіночому тілі дуже багато ерогенних зон – від сосків до клітора та піхви. За допомогою чуттєвого тантричного масажу ви можете особливо побалувати ці точки задоволення, особливо якщо ви приділяєте трохи більше уваги вульві та піхві. Звичайно, найкраще це працює за цілеспрямованого масажу Йоні.

ЩО ТАКЕ ЙОНІ-МАСАЖ?

Йоні-масаж бере свій початок у давньоіндійському вченні тантри. Саме слово "Йоні" відноситься до жіночого статевого органу. У цьому досить чуттєвому та інтимному масажі важливий не секс – скоріше тіло, розум і душа покликані з'єднатися.

Таким чином, тантричний секс – це не просто фізична взаємодія, а й злиття свідомості та близькості. Йоні, тобто піхву та вульву, вважаються священними, і до них ставляться з великою повагою. Вважається, що може зберігати як позитивний, і негативний досвід. У той самий час його також розглядають як джерело нової енергії.

ЩО ТАКЕ ЙОНІ-МАСАЖ?

Так, цей термін насправді каже сам за себе. Тим не менш, масаж Йоні насправді є швидше масаж всього тіла, при цьому особлива увага приділяється жіночим статевим органам. Ніжні, цілеспрямовані дотики покликані не лише створити приємні моменти, а й вивільнити емоції та, можливо, навіть залікувати старі рани. Так що йдеться не тільки про сексуальний досвід, а й про ваше загальне самопочуття.

Відповідно, про класичну аплікатуру тут зовсім не може бути й мови. Тут дуже важливими є розслаблення, хороше самопочуття, довіра, зцілення та сексуальність, і тому вони є головним моментом масажу Йоні.

До речі, масаж Йоні відомий ще і як лікувальний масаж, а не просто ритуал, що приносить задоволення. При професійно виконаному вагінальному масажі оргазм допускається, але не обов'язковий. Йдеться більше про відчуття задоволення та отримання нової енергії від задоволення, що тече через тіло одержувача.

Але навіть без духовного підходу ви зможете подарувати партнеру найвищий рівень задоволення за допомогою вагінального масажу. Вам вирішувати, чи ви покладаєтеся виключно на свої руки або використовуєте секс-іграшки, щоб забезпечити ще більшу стимуляцію.

Як працює йоні-масажЯК ПРАЦЮЄ ЙОНІ-МАСАЖ

Вам стимуляція піхви означає ласку її клітора чи проникнення у неї пальцями? Це щось більше (тим більше, що клітор є частиною вульви, а не піхви). Наприклад, під час справжнього масажу Йоні основна увага приділяється вульві, включаючи статеві губи, клітор, піхву та промежину. Метою стимуляції вульви є не досягнення оргазму якнайшвидше, а скоріше досягнення стрімкої кульмінації за допомогою глибокого розслаблення та величезного задоволення.

ІНСТРУКЦІЯ З ЙОНІ-МАСАЖУ

Якщо ви хочете спробувати йоні-масаж вдома, не існує певних кроків або правил, яким потрібно слідувати. Натомість важливо заздалегідь поговорити безпосередньо та відкрито зі своїм партнером. Дозвольте нам пояснити вам, де і як вона хотіла б, щоб її чіпали і яких дотиків слід уникати. Ось кілька порад про те, як це можна зробити:

Крок 1: Перед початком масажу Йоні створіть потрібну атмосферу за допомогою свічок, розслаблюючої музики та зручних подушок.

Крок 2: Ваш партнер повинен лежати оголеним на спині та почувати себе розслабленим. Сядьте поруч із нею, забезпечте зручну позу і обережно покладіть одну руку їй на груди, іншу — собі. Попросіть їх заплющити очі та повільно дихати, щоб встановити контакт.

Крок 3: Почніть з масажу всього тіла з використанням масажної олії та побалуйте її з голови до ніг, включаючи груди та чутливі соски. Це розслаблює вас та гарантує, що будь-які страхи зникнуть.

Крок 4: Коли вона розслабиться, ви можете обережно помасажувати інтимну зону. Почніть з ніжних дотиків до зовнішніх статевих губ і повільно просуйтеся до клітора, але переконайтеся, що їй це подобається, і спочатку спитайте її.

Крок 5: Приділіть увагу вульві, варіюючи тиск і рухи. Якщо вона готова, ви можете змастити палець або два та помасажувати її зсередини. Не забудьте заздалегідь запитати, чи вона цього хоче.

Крок 6: Зверніть увагу на її сигнали під час масажу, такі як її дихання та рухи – це дасть вам підказку про те, що їй подобається.

Порада: Якщо хочете, ви можете спробувати підштовхнути її, довівши її майже до кульмінації, але потім зупинившись безпосередньо перед нею. Зрештою, це може зробити оргазм більш інтенсивним.

КОРИСНІ ПОРАДИ З ЙОНІ-МАСАЖУ

№1: АТМОСФЕРА ПОВИННА БУТИ ВІДПОВІДНО,

Щоб усе підходило, навколишнє середовище має бути придатним. Наведіть лад у спальні, заправте ліжко і подбайте про те, щоб ваш партнер відчував себе комфортно. Якщо ви можете розслабитися в цій ситуації, масаж піхви буде для вас ще більш інтенсивним. Вам також слід враховувати руйнівні фактори, такі як стільникові телефони і т.д., і, якщо можливо, вигнати їх зі спальні перед сеансом.

№2: ПОЧНІТЬ З МАСАЖУ ВСЬОГО ТІЛА

Ваш партнер може відчувати себе дивно, переходячи від 0 до 100, щоб розсунути ноги перед вами та надати вам доступ до свого внутрішнього святилища. Тому почніть обережно з масажу всього тіла, щоб поступово підготуватися до майбутніх подій. На решті її тіла також є ерогенні зони , які ви можете використовувати, щоб довести її до екстазу ще до того, як торкнетеся її вульви.

№3: БУДЬТЕ ТАКОЖ ОГОЛЕНИМ, ЯК ВОНА

Якщо ви лежатимете оголеною перед вами, вона може відчути себе незахищеною. Якщо ви повністю одягнені, вона може відчути себе ще дивніше. З тобою їй буде легше розслабитись, коли ти такий же голий, як і вона. Так ви обоє будете на одному рівні, і їй буде легше віддатись вам повністю.

№4: НЕ ЗАДІЮЙТЕ ВСЕ МОЖЛИВЕ ВІДРАЗУ

Коли ви наближаєтеся до області піхви, не кидайтеся прямо до клітора і не тріть його. Замість цього спочатку подбайте про її лобку, статеві губи, області між стегном і піхвою і промежини. Таким чином, ви можете незмірно посилити її збудження, і в якийсь момент вона захоче, щоб ви торкнулися ще більш інтимно.

№5: ВИКОРИСТОВУЙТЕ РІЗНІ ТЕХНІКИ ЙОНІ

Як тільки ви досягнете своєї піхви, є різні способи побалувати його. З одного боку, техніка ласки кицьки трьома пальцями: тут ви дозволяєте середньому пальцю обережно ковзати всередину та назовні у піхву, в той час як вказівний і безіменний пальці масажують області між внутрішніми та зовнішніми губами вульви до клітора.

Альтернативно ви також можете спробувати прийом обприскування Крамера : вставте один або два пальці в йоні і простимулюйте G-зону. Одночасно чи по черзі можна побалувати клітор іншою рукою.

№6: НЕ СТАВТЕ МЕТОЮ ОРГАЗМ

Масаж піхви не спрямований на те, щоб якнайшвидше досягти оргазму. Зверніть увагу на її подих і те, що їй подобається. Просто продовжуйте робити це ніжно та з любов'ю. Якщо вона досягне кульмінації, покладіть руку на її піхву та зігрійте її. Вона подасть вам сигнал, чи готова вона продовжувати масаж після кульмінації.

ЦІ ЗАСОБИ Є ПЛЮСОМ ДЛЯ КОЖНОГО МАСАЖУ ЙОНІ.

Так, класичний йоні-масаж, звичайно, можна проводити тільки руками та невеликою кількістю масла (плюс мастило для області статевих органів). Наступний посуд також може забезпечити трохи більше добробуту:

МАСАЖНА ПАЛИЧКА

Їх називають Magic Wand або просто вібратор-мікрофон, і в них є все це. Вони призначені для розслаблюючого масажу шиї, спини та інтимної зони. За допомогою такої масажної палички ви зможете зробити масаж піхви партнерки ще більш захоплюючим, адже вібрації швидко забирають її в інші сфери. Важливо: навіть якщо це називається масажем піхви, масажну паличку слід використовувати лише зовнішньо!

ОЛІЙКА ДЛЯ ІНТИМНОГО МАСАЖУ.

Дуже важливо використовувати лубрикант під час масажу піхви. Переконайтеся, що він сумісний із чутливою шкірою піхви. Існують спеціальні олії для інтимного масажу, але в якості альтернативи можна використовувати і мастило на водній основі. Останній має недолік, що здатність до ковзання швидко знижується і доводиться повторно дозувати.

НАКЛАДНІ ВІБРАТОРИ ДЛЯ ВАУ-ЕФЕКТУ

Вони є абсолютною родзинкою для жінок і стають все більш популярними. Йдеться про вібратори з хвилями тиску або вакуумні вібратори, які спеціально розроблені для стимуляції клітора. Якщо ви включите ці сексуальні іграшки у свій масаж, ви зможете подарувати їй абсолютно нові та інтенсивні моменти. Але не забувайте користуватися руками під час використання іграшки.

ЙОНІ-МАСАЖ МАЄ НАСТУПНІ ПЕРЕВАГИ

Йоні-масаж не тільки еротичний, але й має безліч переваг, особливо якщо ви пробуєте його разом зі своїм партнером. Подивіться, що він може зробити:

 1. Це зближує вас та зміцнює ваш зв'язок.
 2. Між вами виникає глибокий духовний зв'язок та енергія.
 3. Розслаблення для вас та вашого партнера гарантовано.
 4. Разом ви зможете спробувати щось нове та розвиватися далі.
 5. Це може навіть знову запалити ваше сексуальне бажання!

АЛЬТЕРНАТИВА: ЙОНІ-МАСАЖ У СТУДІЇ.

Звичайно, йоні-масаж – це дуже чуттєва та надзвичайно інтимна процедура. Ось чому краще, щоб це проводив ваш власний партнер. Якщо у вас його немає або ви хочете скуштувати професійний йоні-масаж, ви можете піти до студії тантричного масажу. Нині вони доступні у багатьох містах.

Тривалість обряду від 30 до 90 хвилин залежно від виду масажу. Що стосується витрат, вони, звичайно, теж різняться, але чекайте від 100 до 250 євро .

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ВАГІНАЛЬНОМУ МАСАЖІ

 • Увімкніть ніжну музику для чуттєвого розслаблення.
 • Використовуйте маску для очей, щоб посилити відчуття.
 • Чітко повідомте заздалегідь, як і де вона хоче, щоб до неї торкалися.
 • Завжди підходьте до справи обережно та звертайте увагу на своє дихання та вираз обличчя.
 • Використовуйте невідповідні нафтопродукти в інтимній зоні.
 • Бути надто грубим у цьому питанні
 • Зверніть увагу лише на піхву, є інші частини тіла і зони.
 • Чекайте на секс в обмін на масаж піхви

ВИСНОВОК: ЙОНІ-МАСАЖ – ЦЕ НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО СТИМУЛЯЦІЯ ВОГЛИНИ.

За допомогою вагінального масажу ви можете зробити своєму партнеру хвилюючий та дуже еротичний подарунок. Але коли ви приділите їй цю увагу, не чекайте нічого натомість. Тому що масаж – це подарунок, який дарують без жодної задньої думки.