+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Який смак у пеніса?

Зізнатися, питання трохи дивне, чи не так? Який на смак пеніс? Але питання задають собі багато жінок і чоловіків, які ще не мали орального контакту з представниками чоловічої статі. І деяким чоловікам напевно хотілося б знати, який насправді смак їхнього найкращого продукту. Але спробувати це зазвичай досить складно. Ми розповімо вам, який дійсно смак пеніса і в чому може бути причина зміни смаку!

ЧИ Є ЗАГАЛЬНО СМАК ПЕНІСУ?

Спробуйте це із заплющеними очима і одразу скажіть: «О так, це смак пеніса». До речі, це стосується не лише статевих органів, а й будь-якої частини людського тіла. Якщо ви облизнете свою руку, ви відчуєте інший смак, ніж якби ви облизали руку свого найкращого друга.

То який буде смак середнього пеніса, якщо ігнорувати індивідуальний смак? Щоб відповісти на це питання, спочатку подивимося на природу пеніса. Більша частина, від стрижня до головки, є просто шкірою. А шкіра має смак шкіри! Якщо він спітнів, трохи солоний. Якщо воно свіжовипране, то зазвичай після нічого. 

Смак, якщо він взагалі виникає, виникає з голівки, тому що там знаходиться слизова оболонка, а також отвір в уретру. Немитий статевий член може за запахом та смаком трохи нагадувати сечу, але також і дуже солоний, якщо вже утворилася смегма. Однак, якщо пеніс пахне і має гнильний чи навіть кислий смак, можливо, за ним стоїть інфекція.

ФАКТИ ПРО СМАКУ ПЕНІСА

№1: СПРШЕЙ НЕЙТРАЛЬНИЙ, ПОТІМ СОЛОНИЙ

Якщо під час мінету ви раптом помітите, що його пеніс спочатку був досить несмачним, а потім раптом став дуже солоним або горіховим, то швидше за все це пов'язано з падінням задоволення . Він виходить з отвору статевого члена перед еякуляцією під час сексуального збудження та має солоний смак. Але тут є відмінності, пов'язані, зокрема, із харчуванням людини.

№2: ЗМІНІТЬ СМАК З ДОПОМОГЮ ЗМАЩЕННЯ

Якщо у вас є обмеження щодо смаку і ви хочете відчути знайомий аромат, ароматизоване оральна смазка може бути відповідним варіантом. Будь то полуниця, тутті-фрутті або шоколад, індустрія тут дуже винахідлива і дає вам можливість перетворити ваш найкращий шматочок на льодяник.

№3: ЯКЩО ПЕНІС НА СМАК ЯК ЛАТЕКС

Якщо ви помітите сильний присмак латексу на його пенісі, швидше за все це пов'язано з раніше використаним презервативом. Якщо ви вже займалися сексом під час використання протизаплідних засобів, смак може прилипнути до пенісу і залишатися помітним через деякий час. Але вам це не токсично, адже презервативи теж призначені для мінетів.

№4: МІФ ПРО СМАК РИБИ

Жіноча підлога дуже часто асоціюється із запахом та смаком риби, але кажуть, що й чоловікам властивий рибний аромат. Тут ми маємо розвіяти міф, адже здорова інтимна зона ніколи не пахне і не має смаку риби. Якщо його пеніс насправді має рибний смак чи навіть пахне, існує висока ймовірність того, що існує бактеріальна колонізація або хвороба.

№5: ЗМІНА СМАКУ

Більшість смаку виходить не від пеніса, а від крапель задоволення, а потім від сперми під час еякуляції. Миття статевого члена перед мінетом у будь-якому випадку обов'язкове, і це може вплинути на смак еякуляту і краплі задоволення. Наприклад, якщо чоловік п'є ананасовий сік або їсть багато тропічних фруктів, аромат стає солодшим. Однак якщо він курить і вживає алкоголь, смак пеніса зазвичай гіркий.

Отже, ви бачите, що смак пеніса – річ дуже індивідуальна. Якщо ви не наважувалися побалувати свій пеніс орально, бо боялися смаку, це абсолютно нормально. Можливо, стримування буде менш сильним, якщо ви заздалегідь разом приймете душ і ретельно змиєте його найкращу річ. Але не використовуйте занадто багато мила, інакше воно нагадуватиме запах пінної ванни!