+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Яка витрата калорій у позах сексу

СХУДНІТИ З ДОПОМОГАЮ ПРАВИЛЬНОЇ СЕКСУАЛЬНОЇ ПОЗИ?

Вправи спалюють калорії, ми це знаємо! Але скільки калорій насправді витрачається під час сексу? Чи правда, що лише півгодини сексу можуть знищити калорії цілої плитки шоколаду? Ми розглянули скільки калорій насправді спалюють окремі сексуальні пози.

ВИТРАТА КАЛОРІЙ У СЕКСУАЛЬНІЙ ПОЗИЦІЇ: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Схуднення за допомогою сексу здається найкращою дієтою у світі! Скільки калорій ви дійсно спалюєте, залежить від сексуальної позиції. Зрозуміло, що ви спалюєте калорії навіть у режимі морської зірки, адже під час сексу кровообіг покращується, обмін речовин працює на повну потужність та серцебиття частішає. Дослідження, проведені в Канаді, стверджують, що півгодини сексу можуть спалити до 130 калорій, причому чоловіки отримують ще більшу користь.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Говорять, що штучний оргазм здатний спалити до 400 калорій. Але це не означає, що потрібно частіше імітувати кульмінацію ! Навпаки, навіть під час справжнього клімаксу з вашої талії може зникнути до 200 калорій. Зрештою, це півплитки шоколаду. Або майже! Небагато! Приблизно 1/3 від цього!

Зрозуміло, що чим дикіший секс, тим сильніше гориш. Але чи варто вам кататися на своєму партнері, як вершник на родео, протягом години лише для того, щоб уникнути вечірньої пробіжки? Ви можете це зробити, але це, ймовірно, буде менш ефективно, тому що споживання калорій також походить від справжнього задоволення, яке стимулює обмін речовин в організмі.

5 ПОЗ ​​І ЇХ КАЛОРІЙНІСТЬ

№1: ПОЗА ЛОЖКИ

Це насправді неймовірно комфортно та менше нагадує спорт. Але ви також можете спалювати калорії лежачи в положенні ложки! За 30 хвилин припадає від 100 до 150 калорій. Залежно від інтенсивності занять, значення може навіть збільшуватися. Чи могли б ви подумати, що стогін коштуватиме вам додаткових п'яти калорій кожну хвилину? Якщо це навіть не вагома додаткова причина, щоб справді дати волю бажанню.

№2: ПО-СОБАЧІ

При стилі "доггі" найбільшу користь приносить активна частина позиції. Це трохи схоже на гаряче кардіо-тренування, і баланс калорій аналогічний. У 30 хвилин міститься до 98 калорій. У пасивній частині ви спалюєте близько 70 калорій у цьому положенні, і ви можете збільшити цю кількість ще більше, якщо будете обертати стегнами. Ефект спалювання досягається за рахунок пози, яка, як і віджимання, створює особливе навантаження на плечі.

№3: ВЕРХОМ

Ух ти, поза при їзді не тільки приносить масу задоволення, але й допомагає спалювати калорії. Ви можете спалити до 500 калорій за 30 хвилин за умови, що зможете витримати це так довго. Порада: якщо ви час від часу притискаєтеся до нього і робите короткі перерви, ви можете підвищити свою витривалість. Для чоловіка посадка не зовсім марна. За 30 хв можна спалити до 100 калорій.

№4: МІСІОНЕРСЬКА ПОЗА

У місіонерській позі жиру позбавляється в першу чергу активна частина. До 200 калорій за 30 хв. Наскільки велике ваше споживання насправді багато в чому залежить від вашого задоволення від тренувань. Як пасивна частина ви можете збільшити кількість калорій, рухаючи ногами, кладучи їх на плечі коханого, охоплюючи ними верхню частину його тіла або піднімаючи таз до нього.

№5: МІНЕТ

Хто б міг подумати? Чуттєвий, еротичний мінет ще й справжній убивця калорій! Насправді це ідеальний привід частіше балувати свого партнера порожніми словами, чи не так? Для того, хто дає, можливо до 150 калорій за 30 хвилин, тоді як приймаюча частина ще спалює до 40 калорій за півгодини. Однак тепер сумнівно, чи зможете ви, як чоловік, витримати такий довгий мінет без додаткового оргазму, що спалює калорії.

ПОЗИ, ЯКІ СПАЛЮЮТЬ БАГАТО КАЛОРІЙ

  • Секс стоячи до 120 ккал за 30 хвилин
  • Секс лежачи до 120 ккал за 30 хвилин
  • Секс у душі до 200 ккал за 30 хвилин
  • Кунілінгус до 150 ккал за 30 хвилин

Ви самі можете переконатися, що за допомогою сексу ви справді можете покращити свій калорійний баланс. Нарешті вагома причина, чому час від часу можна побалувати себе шоколадкою (хоча... шоколадкою можна побалувати себе завжди, навіть якщо не відпрацюєш знову). У разі надзвичайної ситуації просто незадовго до цього візьміть свій скарб і знову відпрацюйте калорії. Тож не лише перекушувати, а й займатися спортом – це дуже весело!