+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Багаторазовий оргазм

Оргазм – це чудове переживання, незалежно від того, якої ви статі. Але деякі люди можуть насолоджуватися не одним, а кількома оргазмами поспіль. Так, ви правильно прочитали, множинні оргазми справді існують. Ви можете дізнатись у нас вже сьогодні, що це таке і як це працює!

ВИЗНАЧЕННЯ: ЩО ТАКЕ МНОЖИННИЙ ОРГАЗМ?

Множинні оргазми - це кілька оргазмів, які ви досягаєте один за одним. Це може статися під час сексу, під час мастурбації або навіть під час їзди велосипедом, хоча останнє відбувається дуже і дуже рідко. Множинні оргазми (зазвичай) властиві жінкам, оскільки більшість чоловіків відчувають їх після еякуляції і кульмінації кульмінації a потрібна невелика перерва для заряджання.  

Проте теоретично деякі чоловіки здатні досягти без еякуляції. В цьому випадку може статися так, що можливі суто фізичні кульмінації!

Передусім: Менше жінок отримують множинні оргазми, жінки, здатні «кінчити» кілька разів поспіль, можуть вважати себе щасливчиками. Тому що більшість дівчат відносяться до пікового типу, і після кульмінації збудження швидко спадає!

ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ЦІ ДВА ТИПУ ОРГАЗМІВ

ТИП ПЛАТО – ВЕЛИКІ ШАНСИ НА МНОЖИВІ ОРГАЗМИ

Кожна жінка переживає свій кульмінаційний момент по-різному. Іноді це схоже на легкий лоскотання, іноді більше на ураган - Це вирве ґрунт з-під ніг. Але тип хвилювання часто завжди той самий. При плато-типі збудження наростає повільно і безперервно, а потім досягає кульмінації, не вщухаючи відразу. Якщо ви зараз продовжите стимуляцію, у вас будуть кращі умови для множинної кульмінації.

ПІКОВИЙ ТИП – КЛАСИЧНИЙ ОРГАЗМ

Більшість жінок ставляться до так званих пікових типів, у разі чоловіки. Ви досягаєте своєї кульмінації, вона сильна, інтенсивна та приємна. Незабаром після цього ви більше не хочете, щоб до вас торкалися в області клітората інших ерогенних зонбо все перезбуджено. Тепер вам потрібна невелика перерва, і ваше хвилювання знову швидко спаде.

Натомість виділяється окситоцин, гормон обіймів, і обійми вашого партнера тепер коштують більше, ніж ще один оргазм. Піковим типам важко досягти множинних оргазмів, але одиночний кульмінаційний момент описується як інтенсивніший.

ПОРАДИ ПРО ТЕ, ЯК ОТРИМАТИ БАГАТОКРАТНИЙ ОРГАЗМ

ВИКОРИСТОВУЙТЕ КІЛЬКА СПОСІБ ДОСЯГНЕННЯ ОРГАЗМУ

Після кліторального оргазму ваш клітор стає занадто чутливим і ви більше не можете терпіти дотику? Немає проблем, більшість жінок можуть відчувати набагато більше оргазмів, аніж просто кліторальний кульмінаційний момент. Якщо ви спеціально стимулюєте свою точку G або точку A, ви можете навіть з мега чутливістю отримати чергову кульмінацію.

НЕ ДАВІТЬ НА СЕБЕ

Бажання мега-оргазму є сильним для багатьох жінок, що може призвести до сильного тиску. Однак чим більше тиску ви на себе чините, тим менше у вас шансів досягти множинних оргазмів. З іншого боку, якщо ви розслаблені і нічого не очікуєте, шанси отримати рідкісне задоволення вище.

ПРОЙДІТЬ ЧЕРЕЗ НЕПРЯМУ СТИМУЛЯЦІЮ

Якщо ви одна з багатьох жінок, яким більше не подобається пряма стимуляція клітора після кульмінації, непряма стимуляція є одним із можливих рішень. Вібратори з хвилями тиску, наприклад, створюють сильне збудження, не торкаючись безпосередньо клітора. Виробники цих талісманів недаремно називають свої моделі гарантіями оргазму.  

ПРАКТИКУЙТЕСЯ В ОДИНОЧНОМУ РЕЖИМІ

Ви дійсно хочете нарешті випробувати це? Чи хочете ви бути однією з тих жінок, які можуть знову піднятися на вершину після кульмінації, що стогне? Практика може зробити майстри! Для багатьох жінок виявилося успішним просто практикувати самотужки. Тому що при мастурбації ви особливо розслабляєтеся і можете на дозвіллі перевірити, який вплив мають секс-іграшки, які дотики хороші і що тобі занадто.

ВИПРОБУЙТЕ ДВА ТИПУ КУЛЬМІНАЦІЇ

Завдяки подвійній стимуляції точки G та клітора одночасно можливий (із затримкою за часом) подвійний оргазм. Секс-іграшки, такі як вібратор для точки G або, що може призвести до посилення одиночного оргазму або багаторазової кульмінації, є тут ідеальними інструментами. За допомогою цих іграшок можна одночасно стимулювати клітор і точку G вібратор-кролик.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ МНОЖИННИХ ОРГАЗМІВ

  • Розслабтеся та насолоджуйтесь стимуляцією
  • Задіяйте не тільки клітор, а й усі ерогенні зони.
  • Покладіться на вагінальну та кліторальну стимуляцію

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ З МНОЖНИМ ОРГАЗМОМ

  • Не тисніть на себе
  • Завжди практикуйте одну й ту саму позу під час сексу

Множинний оргазм не міф, але він доступний лише небагатьом жінкам (і ще меншій кількості чоловіків). У будь-якому випадку це кумедна спроба просто спробувати це самостійно. Тому що навіть якщо ви не досягнете багаторазової кульмінації, сильний оргазм – це безперечно приємно! Тому не піддавайте себе тиску, а досягніть тієї вершини, яка вам під силу!