+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Оральний секс від головного болю

ЧИ МОЖЕ МІНЕТ ДІЙСНО ДОПОМОГТИ?

Головний біль - це дратівлива і поширена проблема, з якою багато людей навіть стикаються регулярно. Якщо це також мігрень, вам, можливо, доведеться зіткнутися з такими симптомами, як нудота та блювання. Багато хворих приймають знеболювальні – але чи потрібно це? Деякі дослідження стверджують, що оральний секс може допомогти полегшити головний біль. Було б чудово, якби ви могли відмовитися від ліків і просто полегшити головний біль за допомогою невеликої кількості еротизму. Показуємо, чи дійсно дме допомагає від головного болю.

ЧИ МОЖЕ ОРАЛЬНИЙ СЕКС ДОПОМОГТИ ПРИ ГОЛОВНИХ БОЛЯХ?

Насамперед, на це питання не можна відповісти загалом. Хоча деякі дослідження показують, що оральний секс може бути ефективним засобом від головного болю, переконливих доказів цього немає. Ходять чутки, що оргазм може зменшити інтенсивність головного болю у приймаючої сторони.

Насправді існують наукові дослідження, які глибоко вивчили цю тему. Однак мова в жодному разі не йшла про оральний секс, а скоріше про секс будь-якого роду взагалі. Скоріше важлива сексуальна стимуляція, яка, як передбачається, відповідає за полегшення болю. По суті, йдеться про сам оргазм, який, як ми всі знаємо, може бути надзвичайно розслаблюючим. Чи приходить це розслаблення через мінет, кунілінгус, статевий акт або навіть мастурбацію, коли справа стосується головного болю, це зовсім не має значення.

ВІД ГОЛОВНОГО БОЛЮ ДОПОМАГАЄ НЕ ТІЛЬКИ ОРАЛЬНИЙ СЕКС, АЛЕ І СЕКС!

Фактично, дослідження кілька разів показали, що секс не тільки приносить масу задоволення, але і може бути корисним для вашого здоров'я. Ви, напевно, вже кілька разів читали, що секс позитивно впливає на ваше загальне самопочуття та здоров'я. Звичайно, такі заяви мають бути фундаментально поставлені до критичного сумніву.

Це відноситься і до теорії про те, що оральний секс може допомогти при головних болях. Крім того, поки не ясно, чи отримує від цього користь активний чи пасивний партнер, чи оральний секс приносить користь обом. Тож чи варто нам більше лизати і дмухати, щоб полегшити головний біль у майбутньому?

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

При активному партнері головний біль полегшується оральним сексом лише тому випадку, якщо причиною болю є стрес. Тільки в цьому випадку секс зможе відволікти вас від стресових думок, і біль голови вщухне.

Мине від головного болю

МІНЕТ ВІД ГОЛОВНОГО БОЛЮ – ПОМИЛКА?

Хіба не було б абсолютною мрією для чоловіків, якби мінет допомагав від головного болю? Зрештою, у всіх чоловіків завжди був би напоготові лічильник, якби їхня партнерка сказала, що у них мігрень, якщо їм не хочеться займатися сексом. Але чи є насправді правда у чутках про те, що мінет може позбавити головного болю і чому це має працювати? Це такий самий міф, як і цілюща дія сперми при болю в горлі, чи існує науковий консенсус, який вам обов'язково слід знати?

Часто кажуть, що мінет може полегшити біль голови. Це велика помилка, бо якщо комусь і допомагають, то це одержувачу мінету.

Фактично дослідження показали, що сексуальна стимуляція може полегшити головний біль. Не тоді, коли ти робиш мінет, а коли його отримуєш. Розслаблення, що виникає під час мінету, а також під час кунілінгуса, може полегшити головний біль. Але це стосується лише головного болю напруги, при мігренеподібних головних болях оргазм може призвести до ще більшого болю.

Дорогі чоловіки, на жаль, мінет для своєї коханої не стане панацеєю. Натомість ви можете самі вжити заходів і зробити щось хороше для коханої людини, якщо у неї чи її болить голова.

ЧИ МОЖЕ СПЕРМА ДІЯТИ ЯК БОЛЕЗАСПОКІЙЛИВЕ?

Звичайно, це теж свого роду чоловіче прийняття бажаного за дійсне, що мінет може позбавити вашого партнера від головного болю. Деякі люди обов'язково спробують. Однак опитування жінок показали, що в жодній з них головний біль після помітно не зменшився. І тут від цього більше виграють чоловіки. Можливо, існує ще одна теорія, яка б повернути в розмову тему мінету як засобу від головного болю.

Можливо, оргазм зовсім не є casus cnactus? Кажуть, що сама сперма має цілющий ефект. Якщо інгредієнти нібито допомагають від болю в горлі при ковтанні після мінету, чому б не від головного болю? Фактично, чоловічий еякулят часто називають чудодійним засобом. Багато досліджень вивчали його вплив на здоров'я та надали деякі багатообіцяючі докази. Однак немає жодних доказів того, що оральний секс може допомогти при головних болях. Насправді прикро...

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: ОРАЛЬНИЙ СЕКС МОЖЕ ПОСИЛИТИ ГОЛОВНІ БОЛІ!

Не всі головні болі однакові, і це також стосується ефективності орального сексу для полегшення болю. Існує безліч причин, що викликають головний біль, і напруга або стрес можуть фактично покращити симптоми. Однак секс загалом та оральний секс зокрема не повинні замінювати знеболюючі. Сексуальна активність, звичайно, не може полегшити всі види головного болю.

Часто чуєш інше, особливо від молодих чоловіків. Деякі повідомляють про головні болі після мінету, що нагадують напад мігрені. Це просто тому, що кров'яний тиск значно підвищується, коли ви збуджені, що, своєю чергою, може призвести до типових симптомів мігрені. Але навіть жіноча стать не обов'язково позбавлена ​​головного болю, викликаного мінетом. У жінок це скоріше положення голови, яке іноді може бути незручним, якщо кунілінгус триває довше.

ПИТАННЯ ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС ПРИ ГОЛОВНИХ БОЛЯХ

ЧИ ДОПОМОЖЕ МІНЕТ, ЩОБ ГОЛОВНІ БОЛІ ЗБІЛЬШИЛИСЯ?

Якщо ви самі робите мінет і вже страждаєте від напруги у шиї, рух головою може посилити ситуацію. В цьому випадку вам краще відкинути голову назад і просто дозволити себе побалувати. Якщо вам дуже хочеться активного мінету, знайдіть зручну позу, в якій ви зможете розслабити голову.

ЧИ ДОПОМАГАЄ СПЕРМА ВІД ГОЛОВНИХ БОЛЕЙ?

Фактично дослідження вже багато років вивчають, чи захищає сперма від хвороб або їх симптомів. Однак досі немає жодних доказів того, що це справді так.

ЧИ МОЖЕ СЕКС ДОПОМОГТИ ВІД ГОЛОВНИХ БОЛЕЙ?

Якщо мінет не допомагає, чи може секс позбавити надокучливого головного болю? З цією метою в Мюнстерському університеті було запущено опитування, у якому взяли участь близько 400 осіб. Це дослідження показало, що близько 60 відсотків учасників скаржилися на меншу кількість головного болю після сексу, ніж раніше. Однак у 30 відсотків біль посилився! Так що тут допомагає тільки одне: спробуйте та наберіться власного досвіду.

МІГРЕНЬ ЧИ ГОЛОВНИЙ БІЛЬ – ДЕ ДОПОМАГАЄ МІНЕТ?

Якщо у вас мігрень і ви робите мінет, це може посилити біль. Причина в тому, що під час оргазму у вас підвищується тиск крові, а також збільшується приплив крові до мозку. Якщо ви вже страждаєте на мігрень, біль може стати сильнішим. Але навіть рухи під час мінету можуть викликати у вас сильнішу мігрень. Тому, якщо у вас мігрень, краще відпочити та уникати сексу, якщо не доведено, що він корисний для вас.

ВИСНОВОК: СМОКТАННЯ, ЛИЗАННЯ І СЕКС МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ ПРИ ГОЛОВНИХ БОЛЯХ.

Оральний секс безперечно не є чудодійним засобом для полегшення головного болю. Проте, секс загалом надає розслаблюючу дію, що, своєю чергою, може позитивно проводити відчуття болю. Але наступного разу, коли у вашого коханого заболить голова, ви можете трохи побалувати його і полегшити біль. І пам'ятайте, оральний секс може принести користь для здоров'я обом партнерам у будь-якому випадку.