+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс у джакузі

Гідромасажна ванна вважається втіленням релаксації та розкоші. Що звучить більш захоплююче, ніж ідея зайнятися сексом у гідромасажній ванні? Ми детальніше розглянули цю тему, щоб з'ясувати, чим справді приємне задоволення від бульбашок у басейні з бульбашками.

СЕКС У ДЖАКУЗІ: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Якщо ви хочете зайнятися сексом у джакузі зі своїм партнером, вам спочатку доведеться подолати кілька перешкод, щоб мати можливість насолодитися пристрастю в джакузі. Перший крок – знайти потрібний басейн. Тому що лише небагатьом людям пощастило (і мають гроші) мати вдома власну гідромасажну ванну. Громадський басейн із бульбашками в басейні також досить непридатний для чуттєвого сексуального задоволення.

Чи знаєте ви, що в деяких готелях можна забронювати номери з окремою ванною гідромасажною? Це буде ідеальна ідея подарунка для вашої коханої! Просто заплануйте вихідні у своєму місті або іншому місті і зніміть номер з джакузі в готелі.

Але чи справді секс у пінній ванні працює? Справа в тому, що деякі чоловіки можуть отримати ерекцію тільки від форсунок, і що струмені з безлічі форсунок бульбашок також дуже добре відчуваються на вульві. Секс може бути тільки родзинкою, правда? Ми даємо вам поради про те, як зайнятися сексом у джакузі.

5 порад, як зробити секс у джакузі по-справжньому приємним

5 ПОРАД, ЯК ЗРОБИТИ СЕКС У ДЖАКУЗІ ПО-СПРАВЖНЬОМУ ПРИЄМНИМ

№1: НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗА ЗМАЗКУ

Звучить трохи абсурдно використовувати мастило у вологому місці. Але можливо, вам знайоме це явище щодо сексу у ванні чи душі. Вода може висушити піхву, і без природної вологи може виникнути неприємне інтенсивне тертя. Мастило робить можливим задоволення у прямому значенні цього слова.

№2: СЕКС У ДЖАКУЗІ У ПОЗІ НАЇЗДКИ

Посадка ідеально підходить для сексу в гідромасажній ванні, якщо в басейні є зручні лавки. Поки він відкидається назад, ви можете забратися на коліна і взяти під контроль своє задоволення. Пухирці бульбашки одночасно стимулюють клітор і решту тіла, залежно від глибини води.

№3: ПО-СОБАЧОМУ У ГІДРОМАСАЖНІЙ ВАНІ

Любиш собачий стиль? Без цього джакузі не обійтися. Якщо ваш коханий схилиться над спинкою басейну або стане на коліна на лаву, ви легко зможете проникнути в нього ззаду. Ніжне шипіння на задньому плані є додатковим стимулом для яєчок, що робить цей досвід ще чуттєвішим.

№4: СЕКС-ІГРАШКИ У ДЖАКУЗІ

Існує безліч секс-іграшок, які не тільки гарячі, а й водонепроникні. Вони стануть ідеальною іграшкою у гідромасажній ванні, за допомогою якої ви зможете розважити свого партнера. Буріння води, вібрація іграшки на ерогенних зонах, таких як клітор, і ви зможете подарувати своїй коханій незабутні враження.

№5: СПЕРМА НЕ ШКІДЛИВА

Ви можете поставити запитання, куди піде сперма, якщо ви не будете використовувати презервативи в гідромасажній ванні. У готелях воду з басейну зазвичай зливають після зміни гостей. Тому непогано було б просто еякулювати і, можливо, самостійно видалити всі основні сліди. Вам не потрібно турбуватися про небажану вагітність або передачу вірусів та бактерій. Хлорована вода вбиває сперматозоїди. Однак із поваги до інших людей вам слід уникати сексу у громадських гідромасажних ваннах.

Секс у гарячій ванні може бути захоплюючим та розслаблюючим. Однак, якщо ви не хочете впадати в крайнощі, ви можете просто використовувати гідромасажну ванну для прелюдії. Дозвольте собі полоскотати себе вируючим водою, обміняйтеся кількома пестощами - а потім просто продовжуйте лежати в ліжку готелю.