+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сидіння на обличчі госпожи – більше за оральний секс?

Сидіння на обличчі пані – більше за оральний секс?Для домінатрікс характерно принижувати свого сексуального раба та брати від нього те, що їй потрібне. Іноді це може бути і оральний секс. Однак існує величезна різниця між класичним кунілінгусом та фемдом-сидінням на обличчі. Коли доминатрикс бере на себе контроль і простір на обличчі свого раба, йдеться не лише про її стимуляцію, а й про придушення її колеги. Ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про цю сексуальну практику.

Чи є якісь особливості сидіння на обличчі домінанти?

Сидіння на обличчі — це сексуальна практика, яка зустрічається не лише у БДСМстосунках. Так звані ванільні пари також використовують позу для інтимної стимуляції жінки чи чоловіка. Під час фемдом сидіння на обличчі основна увага приділяється не лише оральному сексу, який часто має місце під час нього. Госпожа демонструє свою перевагу, сидячи та граючи з вагою свого тіла, а також дозволяє рабові орально та анально стимулювати себе.

Сидіння на обличчі Dominatrix також може відбуватися без оральної стимуляції, часто навіть у штанах. Так зване сидіння в джинсах - це практика, при якій домінатрікс у джинсах сідає на обличчя свого сексуального партнера і дозволяє йому відчути її запах через тканину. Тертя джинсами об обличчя викликає больовий подразник, але в той же час нижня частина обличчя також відчуває збудження.

Необхідно проводити різницю між фемдом сидінням на обличчі з упором на оральний секс і тим, при якому вага тіла використовується для регулювання подачі повітря та приниження партнера. Якщо домінатрікс використовує свого сексуального партнера як «раба-лижучого», іноді використовуються спеціальні меблі, наприклад ящик, що задушує. Однак цю практику вже не називають класичним сидінням на обличчі, оскільки вага тіла припадає на цю комбінацію стільця та ящика, до якого вставляється голова пасивної частини.

Види фемдом сидіння на обличчі

ВИДИ ФЕМДОМ СИДІННЯ НА ОБЛИЧЧІ

ХАРДКОРНА КОРОЛЬОВА

Королева - це фактичний термін, що означає позусидить на обличчі свого партнера. Однак необхідно проводити різницю між м'яким королівством, при якому вага розподіляється по грудях, і сидінням на обличчі, яке передбачає перенесення ваги на обличчя пасивної частини. Крім домінування за рахунок ваги, тут акцент робиться на кунілінгус і анілінгус, які здійснює пасивний партнер.

ЗВ'ЯЗУВАНЕ СИДІННЯ НА ОБЛИЧЧІ

При пов'язаному сидінні на обличчі пасивний партнер пов'язаний домінантою і тому має ще менше свободи рухів. Стимуляція відбувається насамперед на психологічному рівні, тому що, будучи покірною частиною, ви навіть більше перебуваєте у владі домінанти, ніж при класичному сидінні на обличчі. Тепер неможливо навіть руками забрати вагу тіла з обличчя.

СИДІННЯ НА ОБЛИЧЧІ У ОДЯЗІ

Про фейситтинг на джинсах ми вже розповідали вище, але, звичайно ж, фемдом фейситтинг відбувається не тільки з джинсами, але й з іншими предметами одягу. Латексні штани та колготки , через які, як і раніше, можливий кунілінгус, а також нейлонові колготки, які можуть сподобатися певному фетишу, також дуже популярні. Цей варіант сидіння на обличчі також використовується як покарання, якщо раб недостатньо «добрий», щоб йому можна було бажати домінанту оголеною.

ЗВОРОТНЕ СИДІННЯ НА ОБЛИЧЧІ

Під час зворотного сидіння на обличчі ви, як домінанта, міняєте позу і не сидите віч-на-віч партнера, а дивіться у бік його ніг. Ця поза часто використовується для анілінгусу або комбінації вагінального орального сексу та риммінгу. При цьому секс пасивної частини у цій позі теж можна стимулювати, але й катувати, як це зазвичай буває у БДСМ.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ СИДІННІ НА ОБЛИЧЧІ ГОСПОЖИ

  • Договоріться про безпечне слово для надзвичайних ситуацій.
  • Погодьте жести, які негайно зупиняють гру.
  • Не підтримуйте шийку пасивної частини
  • Звертайте уваги на небезпеки, які можуть виникнути під час сидіння на обличчі.

Фемдом сидіння на обличчі — звичайна практика, коли фемдом іпокірначастина отримують задоволення. У той час як пасивна людина почувається оголеною і, отже, збудженою, домінатрікс може отримувати задоволення від свого домінування, з одного боку, але також і від оральної стимуляції, з іншого.