+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анілінгус - поради та інформація

Існує безліч сексуальних практик, до деяких з яких потрібно звикнути. Але це часто просто тому, що спочатку нічого не можуть з цим вдіяти, тому що практика може здатися дуже незвичайною і незвичною.

Одним з них, безумовно, є так званий анілінгус, який також відомий як рімджоб або ріммінг. Якщо ви ще не знаєте, що з цим робити, анальне лизання або анал мовою допоможуть вашій уяві.

По суті, це просто передбачає, що один партнер стимулює анус іншою мовою. Це схоже на анальний секс, який для деяких абсолютно табу. Але насправді є багато жінок і чоловіків, які спробували анілінгус і справді насолоджуються цією формою сексуальності. Якщо вірити повідомленням, у деяких це навіть призводить до сильного оргазму.

ЩО ТАКЕ АНІЛІНГУС?

Багато людей не знайомі з терміном анілінгус; набагато частіше використовується риммінг або рим-джоб. Місце дії – низ, а точніше анус, адже анальна область – одна з ерогенних зон для багатьох чоловіків та жінок. У цьому випадку орально балують не вульву або пеніс, а анус і область промежини. Використовуються губи та мова, хоча програма догляду може бути і трохи глибшою.

Це означає, що можна лизати не тільки анус, деякі любителі цієї сексуальної практики ще й дуже легко проникають у нього язиком. Можливо, ви навіть не уявляєте, що ця практика може бути чимось привабливою. Тоді вам варто спочатку спробувати анілінгус, тому що в задньому проході сходяться численні нервові закінчення, що робить стимуляцію такою приємною.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Термін анілінгус походить від латинської мови і складається зі слів «anus» (анус) та «lingere» (лизати).

АНІЛІНГУС ДЛЯ ПОЧАЮЧИХ: ПІДГОТОВКА ВИРІШУЄ ВСЕ!

Анілінгус має ту велику перевагу, що анальну область можна стимулювати набагато чуттєвіше і тонше, ніж анальною іграшкою або пенісом. Якщо анальний секс не для вас, спробуйте риммінг. Анілінгус часто є прелюдія до анального сексу, тому що задній вхід вже добре підготовлений до нього. Це також може забезпечити трохи більшу свободу, щоб ви могли підійти до анального сексу більш невимушено.

Анальна область насправді не призначена для сексу, що може трохи ускладнити завдання. Однак, якщо ви добре підготуєтеся, анальний секс напевно принесе вам масу задоволення. Анілінгус не залежить від статі і здатний захопити як чоловіків, так і жінок. Однак важливо поговорити про це заздалегідь у ваших відносинах, щоб побачити, чи ви згодні обидва з цим. Чистота є абсолютним пріоритетом, коли рот стосується анусу. Це єдиний спосіб уникнути поглинання шкідливих бактерій. Тому краще заздалегідь використовувати анальний душ для гігієнічної очистки. Ви також можете використовувати спеціальні серветки-лизунки , також відомі як прокладки для ротової порожнини.

КРАЩІ ПОЗИЦІЇ ДЛЯ АНІЛІНГУСУ

Зазвичай мова починає з ніжного масування зовнішнього заднього проходу. Потім ви також можете включити кругові рухи та легкі погладжування язиком. У проміжках можна лизати анус знову і знову, а також робити легке проникнення. Теоретично виконувати анілінгус можна у будь-якому положенні. Вам просто потрібно мати можливість легко дотягнутися ротом до анусу партнера.

Варіантом цієї практики є так зване сидіння на обличчі, при якому один партнер сідає на обличчя іншого та пестить його анус. Приймаюча частина може вільно переміщатися, щоб самостійно контролювати стимуляцію. Крім того, для анальної еротики особливо підходять такі три сексуальні позиції:

69 ПОЗИЦІЯ

Поза 69 завжди ідеальна для орального сексу, оскільки обидва партнери можуть принести задоволення один одному. У разі це стосується як жіночої статевої області і статевого члена, а й ануса. Таким чином ви навіть можете варіювати мову, переключаючи її між різними ерогенними зонами.

ПО-СОБАЧОМУ

Поза "по-собачому" не менш популярна і ідеально підходить для анілінгуса. Потім партнер може підійти ззаду і дозволити своїй мові та роті пограти з анальною областю.

ЖАБА

Ця поза, звичайно, менш популярна під цією назвою, але ви відразу розумієте, що вона означає: людина, яка хоче, щоб її побалували, лежить на спині, зігнувши ноги. Потім їх захоплюють руками та тягнуть до голови. Оскільки сідниці відкриваються, анус чудово оголюється.

ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ АНІЛІНГУСІ

Анальний секс – дуже делікатна та інтимна тема, до якої слід ставитись вкрай делікатно. Крім того, у цій галузі насамперед йдеться про гігієну, щоб не було ризику для здоров'я. Зверніть увагу на такі моменти:

  • Спробуйте кілька експериментів і з'ясуйте, що вам найбільше подобається в анілінгусі.
  • Щоб створити правильний настрій, слід створити невимушену атмосферу та відповідну обстановку.
  • Повільно намацайте свій шлях і з'ясуйте, що подобається вашому партнеру, тому спочатку зосередьтеся на нижній частині в цілому, а потім прямуйте до ануса.
  • Анілінгус завжди має бути добре підготовлений, спонтанні дії абсолютно табуйовані з міркувань гігієни.
  • Не дивуйте партнера риммінгом, але поговоріть про це наперед
  • Прийміть це, якщо ваш партнер вирішить по-іншому і не захоче продовжувати анілінгус.

Анілінгус - це особлива сексуальна практика, до якої потрібно поступово звикати. Це може бути весело для обох, якщо ви заздалегідь приділяєте пильну увагу гігієні і пробуєте те, що вам подобається. Якщо це не ваша справа, то абсолютно нормально — у різноманітному світі сексуальних практик, напевно, є щось ще, що вам подобається.