+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сидіння на обличчі — сквірт

СИЖУ І СКВІРТУ ДО ОРГАЗМУ!

Сидіння на обличчі сквіртБагатьом жінкам важко відчути кульмінацію під час звичайного статевого акту. Найчастіше набагато легше, якщо їх побалують орально. Кунілінгус максимально стимулює клітор, тому більшість людей отримують від нього сексуальне задоволення. Оральний секс можна практикувати різними способами, один із них — сидіння на обличчі. Сидячи на обличчі партнера, жінка може сама активно змінювати тиск та ритм. Багато чоловіків люблять цей варіант, оскільки особливо гостро сприймають смак та запах жіночої інтимної зони.

Родзинкою сидіння на обличчі, звичайно ж, є жіноча еякуляція, також відома як сквірт. Раніше сквірт не був проблемою, тому що багато жінок вважали, що чоловіки навіть знаходили це відразливим. Деякі навіть думали, що рідина, що ллється, — це сеча. Сьогодні сквірт вважається видатним сексуальним досвідом для кожної жінки, і кажуть, що чоловіки навіть дуже захоплені ним. Насправді кожна жінка повинна мати можливість випробувати цей досвід, але для вивчення відповідної техніки потрібно деяке терпіння. Сквірт під час сидіння на обличчі став справжнім фетишем, який також часто можна зустріти у БДСМ.

Різноманітність сидіння на обличчі

По суті, сидіння на обличчі припускає, що жінка сидить на обличчі чоловіка, щоб він міг зробити їй оральне задоволення. Клітор краще стимулювати мовою, також ви можете задати тон самостійно. Звичайно, ця сексуальна практика вимагає великої довіри, тому що зрештою ви повинні стежити за тим, щоб ваш партнер завжди отримував достатньо повітря.

У світі БДСМ покірна частина часто контролюється за допомогою сидіння на обличчі. До речі, фейситтинг практикують не лише гетеросексуальні пари, він підходить і для сексу між лесбіянками. У ніжному варіанті ви ставите коліна по обидва боки від голови так, щоб вульва була прямо над ротом партнера.

Якщо ви підтримаєте себе десь, наприклад, за узголів'ям ліжка, ви не сидітимете всім своїм тілом на його обличчі і зможете рухатися легше. У жорсткій версії, яку також називають сидінням на обличчі з повною вагою, ви чините більший тиск, тому що вся вага припадає на ваше обличчя. В цьому випадку вас стимулюватимуть ще сильніше, але слід домовитися про сигнал, якщо ваш партнер задихається.

Під час пов'язаного сидіння на обличчі руки вашого партнера зафіксовані на ліжку, тому ви маєте повний контроль. Інший варіант - зворотне сидіння на обличчі, при якому ви сидите нагору ногами. Таким чином, ви можете одночасно побалувати свого партнера орально.

#ЦІКАВО

Сидіння на обличчі не обов'язково має зводитися лише до кунілінгусу. Якщо ви рухатиметеся відповідним чином, ваш партнер також зможе грати з вашим анусом мовою та ротом.

Жінки можуть навчитися сквіртувати

ЖІНКИ МОЖУТЬ НАВЧИТИСЯ СКВІРТУВАТИ

Коли згадується еякуляція, більшість людей відразу ж думає про пеніс. Але це можуть робити не лише чоловіки, а й жінки. На відміну від чоловіків, еякуляція відбувається не тільки під час оргазму, вона також може статися до або після оргазму.

Над цим досі сміються як над випадковим явищем, яке має бути лише в деяких жінок. Однак це лише чутки, тому що теоретично ви теж можете отримувати задоволення від сквірта. Все, що має значення, це те, що ваша точка G досить стимульована. Для цього вам доведеться вставити пальці або вібратор у вульву під час сидіння на обличчі, що стане можливим лише після великої практики.

Ваша точка G розташована на рівні так званих скінських залоз, також відомих як жіноча простата. Коли ви збуджені, ці залози виробляють рідину, яка може вийти з уретри. Тому ви відчуєте позиви до сечовипускання, коли настане час, тому краще сходити до туалету заздалегідь. Ймовірно, спочатку ви не зможете розслабитися, тому що боїтеся сечовипускання. Але якщо ви піддастеся цьому бажанню, ви будете винагороджені особливо інтенсивним досвідом.

Щоб випробувати сквірт під час сидіння на обличчі, обом партнерам потрібно багато практики. Спочатку вам слід зосередитися на сидінні на обличчі та практикуватися у сквірті окремо знову і знову.