+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вагінальний фістинг

СЕКС ВСІЄЮ РУКОЮ

Фістинг жіночої піхви популярний не лише серед садомазохістів. Багато пар також практикують таку сексуальну практику, при якій у піхву вводять цілий кулак. При правильній підготовці це може зробити жінкам масу задоволення. На що потрібно звернути увагу, щоб вона не відчувала болю і як зробити фістинг ще еротичнішим - все це ви можете дізнатися тут.

ЩО ТАКЕ ВАГІНАЛЬНИЙ ФІСТИНГ?

Під час вагінального фістингу ви поступово вводите все більше пальців у піхву партнерки, поки, нарешті, не зможете занурити в неї всю руку. Це популярна практика, особливо в БДСМ, яка може бути  дуже неприємною або навіть трохи болісною.

У любовних відносинах вагінальний фістинг чи «фістинг» є чудовою ознакою довіри і має проводитися з особливою обережністю. Для багатьох жінок це довгий шлях до правильного фістингу. Часто за перші кілька спроб можна безболісно ввести лише три-чотири пальці. Саме тому зазвичай потрібно кілька сеансів, як партнер зможе вставити весь кулак.

#А ВИ ЗНАЛИ?

За деякої практики можна навіть ввести дві руки в піхву! Звичайно, інше питання, чи дійсно ви хочете спробувати це.

ПОРАДИ ПРОТИ БОЛЮ, ДЛЯ ЗАХОПЛЮЮЧОГО ДОСВІДУ

ПРАВИЛЬНА ПОЗИЦІЯ

Розслаблене положення має вирішальне значення для забезпечення збуджуючого досвіду. Приймаюча жінка часто лежить на спині. Подушка під прикладом може допомогти полегшити проникнення під відповідним кутом. Вона також має велику свободу пересування.

ДОДАТКОВА СТИМУЛЯЦІЯ

Вібратор на кліторі або стимуляція сосків можуть сприяти її збудженню. Таким чином, ви гарантуєте, що він буде гарним та вологим. Це не лише полегшує проникнення, а й робить її ще кращою.  

ТОЧКА G

За входом у піхву є нерівне місце приблизно п'ять сантиметрів. Це так звана точка G. Багато жінок тут особливо чутливі. Найпрекрасніше у фістингу те, що ви, швидше за все, досягнете точки автоматично, а потім зможете цілеспрямовано стимулювати її!

ГОЛОВНЕ ЩОБ СЛИЗЬКО

Незалежно від того, наскільки мокра жінка від природи, ви завжди повинні допомогти. Для цього підійде якісне мастило, яке ви наносите як на піхву, так і на пальці. Це зведе до мінімуму тертя спочатку та полегшить проникнення.

РОЗШИРЕНА ПРЕЛЮДІЯ

Перед фістингом вам слід провести любовну сексуальну прелюдії. Це збуджує вас і гарантує, що ваш партнер буде приємно вологим. Без прелюдії фістинг практично неможливий, оскільки м'язи піхви надто напружені і немає вологи. 

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ГІГІЄНУ

Фістинг насправді не є безпечним сексом, тому що ваші руки контактують із різними бактеріями. Навіть незначні травми, наприклад нігтьового ложа, можуть призвести до передачі інфекції. Існують спеціальні рукавички, які захистять вас при фістингу. Після цього ви зможете позбавитися від нього, як від презервативу, і вам не доведеться турбуватися про інфекції, що передаються статевим шляхом.

ЯК ПРАЦЮЄ ВАГІНАЛЬНИЙ ФІСТИНГ?

Насамперед: вагінальний фістинг вимагає часу. Введення всього кулака прямо в піхву, як у порно, можливе лише в дуже поодиноких випадках і пов'язане з сильним болем або навіть травмою. Ось чому вам слід не поспішати з фістингом і повільно готувати піхву до такої кількості пальців.

Щоб порушити її, можна розпочати у невимушеній обстановці. Можна поступово вставити ще один палець і доторкнутися до них. Збільште інтенсивність і вставте стільки пальців, скільки вам зручно. Ви можете трохи поворухнути рукою, щоб визначити, яка позиція є найбільш зручною для вас обох. Жінка, що приймає, відчує деякий тиск, це нормально. Проте болю не повинно бути.

Якщо вона добре розтягнута, можна продовжувати. Важливо приділити цій попередній розтяжці багато часу, щоб позбавити її болю. Навіть при садомазохізм нижня розтягується до того, як її стискають в кулак. Таким чином, зрештою можна уникнути серйозних травм піхви. Як тільки всі чотири пальці зникнуть у піхву, настає час парадної дисципліни: додавання великого пальця. Це найскладніша частина, тому що великий палець автоматично робить руку товщою.

Покладіть великий палець на долоню і сформуйте рукою невелику дзьоб качину. Тепер вам потрібно бути обережним, рухаючи руку всередині неї. Довжина піхви не завжди вистачає для витягнутої руки - і це не ціль. Якщо вона добре переносить тиск і не відчуває болю, ви нарешті можете обережно стиснути руку в кулак. І про диво: вагінальний фістинг!

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ВАГІНАЛЬНОГО ФІСТИНГУ

  • Не поспішайте та повільно розтягуйте партнера.
  • Використовуйте смазку, щоб зробити піхву максимально еластичною.
  • Додати додаткову стимуляцію клітора або грудей, щоб порушити її ще більше.

ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС ВАГІНАЛЬНОГО ФІСТИНГУ

  • Не звертати уваги на знаки вашого партнера чи ігнорувати сигнали
  • Вставте всі пальці одночасно
  • Пропустіть прелюдія і почніть відразу зі спроб фістингу

Фістинг - одна з найскладніших практик серед пар. Це передбачає поступове введення всього кулака у піхву жінки, що підходить не всім. Тому важливо, щоб ви розмовляли один з одним і пробували тільки те, з чим ви згодні.