+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальний оргазм

ЧЕРЕЗ ЗАДНІ ДВЕРІ, ЩОБ ДОСЯГТИ КУЛЬМІНАЦІЇ?

Кліторальний оргазм, вагінальний оргазм – з цим має бути знайома більшість людей. Але є ще один оргазм , якого можна досягти за допомогою анальної стимуляції: анальний оргазм. Цю кульмінацію досягти набагато складніше, особливо жінкам. Це зрозуміло, адже у багатьох людей виникають проблеми із досягненням вагінального оргазму. Якщо ви хочете випробувати цей анальний оргазм самостійно або допомогти своєму партнеру досягти його, ви потрапили за адресою. Ми розповімо вам все, що вам обов'язково слід знати про анальний оргазм!

ЩО ТАКЕ АНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ?

Анальний оргазм - це саме те, на що він схожий: кульмінація, що досягається за допомогою стимуляції ануса. Анус не є основним статевим органом – тому тут значно складніше досягти оргазму. Проте чорний хід веде до дуже інтенсивного сексуального досвіду, особливо для чоловіків. Але жінки також можуть досягти анального оргазму за рахунок правильного кута та інтенсивної стимуляції.

Насамперед: анальний секс не обов'язково доступний усім. Коли багато людей чують слово «анус» або «анальний», перше, що спадає на думку, це, ну, скажімо так, цілком людські потреби, але не обов'язково еротичні пригоди та спекотні ночі (хоча це, звичайно, теж частина людської натури). На щастя, для анального оргазму не обов'язково анальне проникнення пенісом чи секс-іграшкою !

ЩО ТАКЕ АНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ?

І чоловіки, і жінки можуть відчувати анальний оргазм, але для обох статей він відчувається по-різному. Багато чоловіків повідомляють, що відчувають анальний оргазм як сильне тремтіння в м'язах тазового дна.

Однак для жінок анальний оргазм є більш плавним досвідом. Таким чином, тут немає вибуху, подібного до вагінального оргазму, а скоріше тепле, приємне відчуття.

#ДОБРЕ ЗНАТИ

Як ви, напевно, знаєте, з суто фізіологічного погляду анус не є основним статевим органом ні у чоловіків, ні у жінок. Насправді, фахівці досі не до кінця впевнені в тому, як виникає анальний оргазм - і чи існує він насправді, оскільки можна припустити, що за анальний оргазм, що відчувається, відповідають також нерви і м'язи первинних статевих органів.

АНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ: ЯК?

В даний час передбачається, що стимуляція ерогенних зон, що знаходяться в безпосередній близькості від ануса, може викликати оргазм, який, як припускає людина, насправді є анально спричиненою кульмінацією.

Звіти про досвід, а також багато сексотерапевтів та вчених сходяться на думці, що практично будь-який тип стимуляції всієї області навколо ануса може призвести до оргазму у чоловіків і жінок за певних обставин. Говорячи конкретною мовою, це означає: ви повинні самі з'ясувати, чим ви захоплюєтеся. Кращий спосіб дізнатися для себе, чи принесуть вам оргазм ніжні ласки заднього виходу, анілінгус чи власне анальний секс – поодинці чи з партнером.

АНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ У ЖІНОК

У жінок справи з анальними оргазмами не так просто. На відміну від чоловіків, точка, що найбільш хвилює, тут знаходиться не в анусі, а в піхву. Це заважає багатьом жінкам досягти суто анального оргазму. Тим не менш: надія теж є, тому що анус знаходиться близько до внутрішньої частини жіночої піхви і саме тут знаходиться точка G. Таким чином, якщо стимулювати конкретну точку ануса, це також може принести користь точці G всередині піхви. Плюс: клітор також опосередковано стимулюється м'язами заднього проходу.

Проте, лише анальна стимуляція стимулює тисячі нервових закінчень у задньому проході, що може зробити кульмінацію набагато інтенсивнішою. Ці нерви особливо сильно реагують на вібрацію та глибокі рухи «всередину назовні».

Якщо жінка хоче досягти кульмінації трохи легше, крім ануса слід стимулювати і піхву. Чи то пеніс, пальці чи секс-іграшка – подвійне проникнення гарантує абсолютно інтенсивний оргазм.

АНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ У ЧОЛОВІКІВ

Це те, що є: чоловіки анатомічно набагато здатніші досягти анального оргазму, ніж жінки. Найпростіший спосіб досягти цього - це, ймовірно, стимуляція простати. Ви знайдете це приблизно на глибині 5-7 сантиметрів в анусі у напрямку до шлунка. Оскільки він має трохи грубішу структуру, його легше відчути. Як тільки ви знайшли точку P, її найкраще стимулювати круговим тиском, масажем або вібраційною стимуляцією до оргазму.

Більш детальну інформацію про анальний оргазм у чоловіків ви можете знайти в цій статті.

ПОРАДИ ДЛЯ АНАЛЬНОГО ОРГАЗМУ

Є кілька важливих аспектів, які слід враховувати, щоб досягти анального оргазму. Якщо ви зробите це неправильно, ви можете завдати більше болю, ніж задоволення, і швидко втратити з уваги свою мету. Але з урахуванням наступних порад цього не має статися.

ПОРАДА 1: ПРАВИЛЬНИЙ НАСТРІЙ

Це необхідно, тим більше що тепер ви знаєте, що для досягнення анального оргазму «механічна» стимуляція ануса часто менш важлива, ніж стимуляція індивідуально кращих ерогенних зон , таких як пряма кишка, простата або сфінктер.. Але ви і ваш партнер також повинні прийняти в цьому участь.

ПОРАДА 2: ВІДКРИТЕ СПІЛКУВАННЯ

Вам слід багато спілкуватися один з одним, особливо спочатку. Тому що вам потрібно з'ясувати, де саме знаходяться ерогенні зони. Вони можуть бути в різних місцях від людини до людини. Поговоріть один з одним!

ПОРАДА 3: ВИКОРИСТОВУЙТЕ БАГАТО СМАЗКИ.

Для анального проникнення вам обов'язково знадобиться смазка та його багато. Причина в тому, що анус, на відміну, наприклад, від піхви жіночої, не має природної вологи. Тому мастило необхідне для того, щоб воно ковзало, а також гарантує, що в кращому випадку ви не відчуєте жодного болю або навіть не отримаєте жодних травм, коли пеніс, пальці або відповідні секс-іграшки проникають у задній прохід.

Найкраще наносити мастило безпосередньо на пеніс, палець або секс-іграшку, а також безпосередньо на анус. Тепер почніть масажувати його м'якими круговими рухами. Це означає, що багато нервових закінчень звикають до дотиків і м'язи трохи розслабляються. Тут краще набратися терпіння, бо потрібен час, щоб справді бути готовим до анального сексу.

ПОРАДА 4: ПЕНІС НЕ Є АБСОЛЮТНО НЕОБХІДНИМ

Вам не обов'язково потрібний пеніс, щоб досягти анального оргазму. Анальна пробка з вібрацією, секс-іграшка або пальці також можуть допомогти. Це працює як для чоловіків, так і для жінок.

ПОРАДА 5: НЕ ПОСПІШАЙТЕ

Спочатку навіть якщо анальне проникнення не планується, починати слід повільно, наближатися до нього обережно і акуратно стимулювати анус партнера, наприклад, пальцями.

КРАЩІ ПОЗИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ АНАЛЬНОГО ОРГАЗМУ

ПОЗА ВЕРХИ

Посадка при їзді - ідеальна позиція для досягнення анального оргазму, оскільки тут ви можете визначити швидкість та інтенсивність. Це означає, що ви як активна частина маєте повний контроль. Контроль. Крім того, ця поза набагато легше розслаблює анус, і він краще "тече".

ЛОЖКА

Якщо ви віддаєте перевагу більш інтимному анальному оргазму, спробуйте положення ложки. Активна частина щільно обернута навколо пасивної частини і позаду неї. Відчуття власного скарбу так близько виявляє заспокійливий, розслаблюючий ефект і знижує хвилювання. Ще одна перевага: вузьке становище також залишає вільними ваші руки, які одночасно ідеально підходять для стимуляції піхви.

ПО-СОБАЧОМУ

Безумовно, найпопулярнішою сексуальною позою для анального оргазму є поза «собачка». Майже «відкрите» розташування нижньої частини та ануса дозволяє пенісу (або пальцю/секс-іграшці) оптимально проникати і таким чином цілеспрямовано стимулюватися проникненням. Це практично гарантія гарячого оргазму під час анального сексу.

ГІГІЄНА І БЕЗПЕКА: ШЛЯХ ДО АНАЛЬНОГО ОРГАЗМУ

Як до, так і після цього анального оргазму вам слід пам'ятати про кілька важливих речей. З одного боку, гігієна дуже важлива. Кишечник фактично самоочищається, але в задньому проході все одно можуть залишатися бактерії або якісь залишки. Про всяк випадок перед анальним сексом можна прийняти анальний душ.

Шанси завагітніти при анальному сексі дуже малі, але заразитися венеричними захворюваннями все одно можна. Тому завжди варто використовувати правильну контрацепцію з презервативом!

ВИСНОВОК: АНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ — БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО МІФ.

Чи існує анальний оргазм насправді? Є лише один спосіб переконатись у цьому: спробувати!