+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вивчаємо Тантру

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО СЕКС?

Тантру зазвичай вважають вищим мистецтвом кохання. Багато людей запитують, як можна вивчити техніки Тантри і правильно їх використовувати. Багатьом людям незрозуміло: Тантра включає набагато більше, ніж просто тантричний секс. Скоріше це духовний досвід, який ви повинні створити разом. Ось чому у нас є для вас кілька порад та технік, які ви можете використовувати, щоб наблизитись до теми тантри.

ЯК МОЖНА ВИВЧИТИ ТАНТРУ?

У кожному великому місті є так звані курси Тантри. Там ви поодинці або зі своєю коханою людиною навчитеся деяким технікам, які зможете використовувати, щоб наблизитися до тантричного досвіду. Вчитель також познайомить вас із основною ідеєю тантри та пояснить, про що вона. Тому що , якщо ви шукаєте швидкого задоволення, Тантра принесе вам менше задоволення .

Оскільки курси тантри підходять не всім, звичайно, існує також можливість вивчати тантру вдома, ознайомитися з тантричними техніками та вправами та інтегрувати їх у повсякденне життя та своє особисте життя. Важливо: Тантра – це спілкування з партнером, духовність та пізнання свого тіла та тіла іншої людини.

Перш ніж випробувати деякі вправи та техніки вдома, вам слід підготуватись до сеансу тантри. Приберіть кімнату, в якій хочете залишитися, і добре провітріть її. Потім переконайтеся, що температура у приміщенні комфортна, адже ніхто не хоче мерзнути голим. Приглушене освітлення сприяє створенню невимушеної атмосфери. Тоді він може піти.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Ви можете навчитися тантричному масажу, тантричному сексу тощо у професійних тренерів. Деякі люди навіть відчувають оргазм під час масажу!

4 ПРОСТИХ МЕТОДИ ЗАНУРЕННЯ У СВІТ ТАНТРИ

№1 – ТАНТРИЧНИЙ МАСАЖ

Щоб налаштувати вас і вашого партнера на тантричний досвід, ви можете почати з тантричного масажу. Все тіло, включаючи пеніс та піхву, масажується та пеститься. Звичайно, оргазм не є заявленою метою. Йдеться більше про створення єдності між тілом та розумом. Подумайте про теплу масажну олію, яка вам приємно пахне.

№2 - ІНСУЛЬТ ДЕЛЮКС

Якщо ви хочете зайнятися тантричним сексом, вам слід почати з великих ласок. Один із вас зручно лягає, а інший починає ніжно погладжувати ваше тіло кінчиками пальців. Почніть з пупка і поступово збільшуйте радіус. Нарешті, вам слід пестити свого партнера з голови до ніг. Ви також можете використовувати перо, щоб зробити досвід ще інтенсивнішим.

№3 – ТЕРТЯ ТА КОВЗАННЯ

Натирайте один одного ароматним масажним маслом. Тепер один із вас лежить на спині на підлозі, а другий лежить зверху. Увага: Не проникайте! Тепер ви ковзаєте вгору і вниз один по одному і треті свої намазані маслом тіла одне про одного. Вам, звичайно, дозволяється торкатися тілом до статевих органів, але не стимулювати їх спеціально.

№4 – ВСТАНОВІТЬ ЗОРОВИЙ КОНТАКТ

Одна з найважливіших технік Тантри – зоровий контакт. Ви постійно і довго дивіться партнерові у вічі. Не дарма очі називають «дзеркалами душі». У цій вправі ми можемо побачити все, що відбувається з нашим партнером. Якщо вам потрібно розірвати зоровий контакт, просто обійміть один одного.

ЩО ВАЖЛИВО ПРИ ВИВЧЕННІ ТАНТРИ.

Той, хто хоче вивчити Тантру, має розібратися з основною ідеєю цього вчення. Тому що йдеться про приведення тіла та розуму в гармонію. Перш за все, йдеться про вас, а не про вашого партнера або будь-кого ще. Тільки коли ви перебуваєте в гармонії з собою і знаєте, що вам добре, ви можете перенести це на відносини.

Що стосується єднання, Тантра - це пошук гармонії разом. Звичайно, це добре працює при фізичному стані разом, але розум не менш важливий. Тому, коли ви вивчаєте тантру, ви повинні довіряти один одному і присвятити себе цьому. Тоді ви зможете знайти спільну вібрацію та разом прожити своє бажання.

Швидкі оргазми є метою Тантри. Якщо ви спробуєте Тантру, вам слід попрощатися зі «швидким сексом». Тому що Тантра потребує часу та уваги. Зазвичай одна людина винятково отримує, а інша тільки дає. Звичайно, через деякий час ви можете змінити ці ролі. Однак союз, власне секс, у Тантрі вторинне. Якщо ви зрозумієте це, ви зможете вивчити Тантру.

ВИВЧЕННЯ ТАНТРИ: ДІЇ ДЛЯ ПОЧИНАЮЧИХ

  • Повністю сконцентруйтеся на собі та приведіть своє тіло та розум у гармонію.
  • Спробуйте делікатний масаж з теплою масажною олією, щоб краще впізнати своє тіло та тіло свого партнера.
  • Приділіть достатньо часу для підготовки до Тантри, щоб зосередитися на самому досвіді.

ВИВЧЕННЯ ТАНТРИ: ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПОЧАТКІВЦЯМ

  • Працюйте тільки заради оргазму - це не мета тантри.
  • Не приділяйте Тантрі стільки часу, скільки потрібно навчати.

Тантра - стародавнє вчення, яке охоплює більше, ніж просто секс. Зробивши кілька домашніх вправ і трохи терпіння, ви також зможете навчитися цьому мистецтву кохання.