+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Стимулюйте правильно: практика веде до досконалості

Секс – це щось більше, ніж просто вхід та вихід! Набагато важливіше знайти правильну техніку та правильні місця, щоб правильно стимулювати кохану людину. Але які ерогенні зони особливо потребують стимуляції? Ми зібрали для вас кілька корисних порад.

СТИМУЛЮВАТИ: ЩО САМЕ ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Слово "стимулювати" насправді означає "стимулювати, заохочувати" або "збільшувати". У сексуальному контексті це означає, що тіло чи окремі його частини стимулюються чи збуджуються. Ви можете зробити це через дотик за допомогою таких допоміжних засобів, як секс-іграшки, або за допомогою рота та мови. Ерогенні зони особливо чутливі у чоловіків та жінок.

При стимуляції важливо уважно спостерігати реакцію партнера. Таким чином, ви зможете швидко дізнатися, що подобається іншій людині і до чого вона чутлива. Брудні розмови також можуть бути дуже стимулюючими. В області садомазохізму та БДСМ існує безліч інших способів стимуляції один одного, які найчастіше грають на больовому порозі котрі займаються.

7 ЕРОГЕННИХ ЗОН І ЯК ЇХ НАЙКРАЩЕ ЗА СТИМУЛЮВАТИ

№1 – КЛІТОР

Найвідоміша ерогенна точка у жінок – клітор . Зовнішня частина, так звана головка клітора, розташована у верхній частині піхви і відчувається як невелика грудка. Тут ви можете дати волю своїй уяві. Ви можете стимулювати клітор рукою, мовою або секс-іграшками, наприклад, вібраторами. Почніть обережно та подивіться, як ваш партнер відреагує на стимуляцію.

№2 – ПЕНІС

Те саме, що для жінки клітор і піхва, для чоловіка - пеніс: у головці сходяться незліченні нервові закінчення. Рукою, ротом або мастурбатором є різні способи стимулювати вашу кращу частину.

№3 – СОСКИ

Як для чоловіків, так і для жінок соски є однією з найчутливіших частин тіла. Не всім подобається, коли їх стимулюють. Це робить тим важливішим насамперед бути ніжним. Ніжні ласки та поцілунки, а також любовне лизання та ссання викликають сильні відчуття на сосках. А для тих, хто любить складніше, є БДСМ-іграшки на кшталт затискачів для сосків.

№4 – АНАЛЬНА СТИМУЛЯЦІЯ

Нижня частина не тільки дуже приваблива візуально, багато людей також люблять, коли їх стимулюють у сфері ануса. Зовнішній сфінктер дуже чутливий, і у чоловіків простата розташована в задньому проході - по суті, це точка G у чоловіків , також відома як точка P. Як і у випадку з усіма іншими ерогенними зонами, тут можна застосувати наступне: перш ніж включати анус у заняття любов'ю, вам слід обговорити один з одним свої переваги та межі.

№5 – ТОЧКА G

Вчені досі сперечаються про те, в якій формі існує ця ерогенна зона: Йдеться про точку G. Він розташований на глибині кількох сантиметрів у піхву і може відчуватися як нерівне місце. Багатьом жінкам подобається, коли їх стимулюють у цей момент, і в результаті вони відчувають особливо інтенсивні оргазми.

№6 – СПИНА

Хто може відмовитися від розслаблюючого та стимулюючого масажу спини? Нехай ваша кохана побалує вас і подарує добрий заміс. А коли його руки рухаються все глибше, це стає ще більш захоплюючим.

№7 – РОТ

Навряд чи щось може бути настільки сексуально, інтимно і еротично, як поцілунки. Обміняйтеся гарячими французькими поцілунками, ретельно облизуйте губи один одного і ніжно покусуйте їх. Губи та мова – дуже ерогенні зони, які люблять стимуляцію у вигляді поцілунків.

Стимулювання вашого партнера – важлива частина занять коханням. Тому завжди приділяйте достатньо часу вивченню і пустощі тіла і ерогенних зон вашого коханого.