+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Прелюдія, Чоловік

Прелюдія, ЧоловікЗайве чи недооцінене?

Якщо вірити популярній приказці, жінкам потрібний  годинник прелюдії, тоді як чоловіки вважають за краще починати відразу. Якщо ви нас знаєте, то знаєте, що ми не звертаємо уваги на такі кліше, а вважаємо за краще мати справу з фактами. Ось чому ми даємо вам всю необхідну інформацію про те, що приносить чоловікам прелюдія і як ви можете подарувати своєму партнеру особливі моменти задоволення.

ПРЕЛЮДІЯ У ЧОЛОВІКІВ – ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ?

У чоловіків ерекція виникає відразу, чоловіки не люблять обійматися, чоловікам не потрібна прелюдія! Чи хотіли б ви почути ще кліше, які часто пов'язані з темою прелюдії з чоловіками? Ні? Тоді погляньмо на факти. Це правда, що крива збудження чоловіка відрізняється від кривої збудження жінки. Чоловіки швидше досягають фази плато, що є попередньою фазою фази оргазму. Але це не означає, що прелюдія не стимулює вашого партнера.

Завдяки сильній прелюдії ви можете змусити свого партнера довше зберігати хвилювання та довше насолоджуватися подорожжю до своєї мети. Але що насправді подобається чоловікам під час прелюдії? На чоловічому тілі стільки ж ерогенних зон, як на жіночому – питання лише в тому, що особливо подобається вашому партнеру.

До речі, прелюдія не обов'язково починати в ліжку. Якщо ви хочете побалувати свого партнера великою прелюдія, це спрацює навіть в офісі! Просто надішліть йому сексуальне повідомлення і скажіть, що ви хотіли б з ним зробити.

6 порад, як зробити прелюдії ідеальною для чоловіка

6 ПОРАД, ЯК ЗРОБИТИ ПЕРЕЛІЮ ІДЕАЛЬНОЇ ДЛЯ ЧОЛОВІКА

№1: ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ

Еротичний масаж - чудовий спосіб прелюдії і в той же час розслаблення. Купіть собі масажне масло з приємним ароматом, подушечку на ліжко, і тоді можна приступати до роботи. Невелика порада: масаж тіла до тіла, під час якого ви обидва оголені, особливо гарячий, і ви виправдаєте свої гроші.

№2: МАСАЖ ЛІНГАМА З ОБЛАСТІ ТАНТРИ

Тантра – це духовне та сексуальне вчення древніх індійців. Йдеться про зближення на психологічному рівні. Незалежно від того, чи є ви шанувальником тантри, масаж лінгаму чудовий спосіб влаштувати йому по-справжньому гарячу прелюдії. Лінгам означаєпенісі цей масаж охоплює всю інтимну зону, не концентруючись на щасливому фіналі.

№3: ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СВОЇ ЕРОГЕННІ ЗОНИ

Уявлення про те, що у чоловіків тільки пеніс є ерогенною зоною помилково. Навіть якщо він вже з нетерпінням чекає на вас, у вас є весь час у світі, щоб розібратися зі своєю шиєю, грудьми, сосками, мочками вух, стегнами і навіть яєчками, перш ніж ви перейдете від прелюдії до основної страви. Ви, звичайно, можете трохи помучити свою кохану, адже відкладене задоволення часто призводить до більш інтенсивної кульмінації.

№4: ВІЗУАЛЬНА ПРЕЛЮДІЯ

Якщо вам подобається проявити трохи сміливості, ви можете подарувати партнеру справді захоплюючі враження, не торкаючись його. Як щодо стриптизу? При приглушеному освітленні та чуттєвій музиці ритмічне роздягання приносить масу задоволення і не вимагає ніякої підготовки. Якщо ви просто рухатиметеся, ґрунтуючись на своїх відчуттях, ви обов'язково підживите його бажання, не торкаючись до нього.

№5: ПРОКЛЯТТЯ НА ВІЗУАЛЬНІЙ ЛАВЦІ

Якщо ви хочете піти далі у візуальній прелюдії, спочатку принесіть собі задоволення. Йому колись дозволялося дивитися, як ти мастурбуєш? Вчиняючи так, ви реалізуєте одну з найпотаємніших чоловічих фантазій вашого партнера.

№6: ПОЄДНАННЯ УДАРУ І РОБОТИ РУКАМИ

Це класична прелюдія: мастурбація. Але якщо поєднати це з мінетом, це стане еротичним випробуванням для твого хлопця. Обхопіть його пеніс, дозвольте мові пограти з його чутливою головкою, а вільною рукою залучіть до дії його яєчка. Це дозволить швидко набрати швидкість.

Прелюдія - це все для чоловіка, але вона не є зайвою. Звичайно, час від часу швидкий секс може бути захоплюючим, але, за статистикою, більшості чоловіків подобається невеликий проміжок часу між першим поцілунком та моментом статевого акту, присвячений великій прелюдії.