+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Споживання калорій при оргазмі

ТРЕНДОВИЙ СПОРТ ЧИ ШВИДШЕ ЛІНИВА МАГІЯ?

Це триває кілька секунд, воно ненадовго перевертає світ з ніг на голову, і нам би хотілося, щоб це відбувалося хоча б щодня, чи не так? Ми говоримо про оргазм, вершину сексуального задоволення, на яку ми тільки раді піднятися. Якщо це також допоможе нам спалювати калорії, секс перестане бути просто найприємнішою річчю у світі, а стане ефективним видом спорту. Ми розповімо вам, скільки калорій ви дійсно спалюєте під час оргазму і чи вартий того марафон.

СПОЖИВАННЯ КАЛОРІЙ ПІД ЧАС ОРГАЗМУ – ЩО ЙОГО ВИКЛИКАЄ?

Без сумніву, секс спалює калорії. Зрештою, пристрасна сесія з вашим партнером не тільки приносить велике задоволення, але й дуже спортивна. Обмін речовин посилюється за рахунок викиду численних гормонів, серце б'ється швидше, кров перекачується швидкими темпами. Ви працюєте в місіонерській позі або дійсно випускаєте пару в позі наїзниці. Піт задоволення тече по лобі, і відчуваєш, що після дикої їзди ти став як мінімум на два кілограми легшим.

СПОЖИВАННЯ КАЛОРІЙ ПРИ ОРГАЗМІ ЖІНКИ

Слід зрозуміло, що витрата калорій під час сексу багато в чому залежить від пози. Але чи це впливає також на те, чи справді секс закінчується оргазмом? Ефект перевершує очікування, і є цікавий факт: під час кульмінації жінки спалюють вдвічі більше калорій, ніж чоловіки, а саме 300 калорій.

СПОЖИВАННЯ КАЛОРІЙ ПРИ ЕЯКУЛЯЦІЇ

Чоловічий оргазм, еякуляція, споживає 150 калорій, що приблизно вдвічі менше, ніж у жінок. Для цієї різниці є причина: коли ви досягаєте кульмінації, будучи жінкою, ви напружуєте близько 500 м'язів всього тіла настільки, що рідко зможете повторити в тренажерному залі. З іншого боку, коли ви досягаєте кульмінації як чоловік, ви знімаєте всю м'язову напругу. Отже, ви спалюєте менше калорій і залишаєтеся позаду дівчат. Але втішайте: якщо ви дасте їй другий раунд, ви також зможете повторити її рекорд у першому раунді.

4 ПИТАННЯ ПРО ВИТРАТУ КАЛОРІЙ ПІД ЧАС ОРГАЗМУ

4 питання про витрати калорій під час оргазму№1: СЕКС ПРОТИ МАСТУРБАЦІЇ – ЩО СПАЛЮЄ СИЛЬНІШЕ?

Оргазм після сексу - це те саме, що кульмінація після мастурбації? Безумовно так! Споживання великому піку задоволення завжди однакове. Те, як ви піднялися на вершину, не має значення. Однак, залежно від пози, під час занять коханням ви спалюєте більше калорій.

№2: ЧИ МОЖНА ЗБІЛЬШИТИ СПОЖИВАННЯ КАЛОРІЙ ПІД ЧАС ОРГАЗМУ?

Хоча оргазм завжди може відчуватися по-різному, споживання калорій у середньому залишається тим самим. Але ви все одно можете досягти більшого спалювання жиру, тому що різні сексуальні пози також прискорюють спалювання жиру! Якщо ви досягнете кульмінації в позі наїзниці, загалом ви спалите більше калорій, ніж у місіонерській позі.

№3: МНОЖНІ ОРГАЗМИ = БАГАТОКРАТНЕ СПОЖИВАННЯ?

Множинний оргазм - це те, чому ми всі заздримо тим, хто освоїв цю техніку. І тут дівчата знову лідирують, адже жінкам легше відчути множинний оргазм. Чисто анатомічно, ви, як чоловік, не можете одразу досягти ще однієї кульмінації через час відновлення вашої найкращої частини. Принаймні, якщо у вас вже була еякуляція. Як жінка, ви можете збільшити споживання калорій за допомогою багаторазового оргазму. Але це працює лише в тому випадку, якщо між окремими кульмінаціями відбувається від кількох секунд до хвилин.

№4: ОРГАЗМ ЗАМІСТЬ СПОРТЗАЛУ – ЧИ ВАРТО ВОНО ТОГО?

Чи хотіли б ви заощадити на поході до спортзалу і натомість регулювати баланс калорій за допомогою оргазмів? Тоді у вас багато планів, тому що, за статистикою, люди рідко відчувають більше одного оргазму на день, якщо взагалі випробовують. Реально, навряд чи вдасться досягти з оргазмами тієї ж витрати калорій, яку дозволяє двогодинне тренування у спортзалі. Але чому б вам не поєднати і те, й інше? Спочатку важке тренування, а потім розслаблююча кульмінація.

ФАКТИ ПРО СПОЖИВАННЯ КАЛОРІЙ ПІД ЧАС ОРГАЗМУ

  • Жінки спалюють 300 калорій за один сексуальний кульмінаційний момент
  • Чоловіки відстають на 150 ккал
  • Дикий секс спалює зайві калорії
  • Неважливо, мастурбація чи секс, важлива кожна кульмінація

Звичайно, не варто починати займатися сексом лише тому, що ви відчуваєте провину через половинку шоколадки після обіду. Секс повинен приносити насамперед задоволення, але витрата калорій – приємний побічний ефект!