+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс від головного болю

ЕФЕКТИВНИЙ ПРЕПАРАТ ЧИ МІФ?

«Дорога, не сьогодні, у мене болить голова». Припускають, що секс може позитивно вплинути на існуючі головні болі. Вправи у ліжку можуть навіть полегшити мігрень.

СЕКС ВІД ГОЛОВНОГО БОЛЮ: ЯК ЦЕ ПОВИННО ПРАЦЮВАТИ?

Різні дослідження останніх років показали, що сексуальна активність дійсно може полегшити головний біль. Були опитані як ті, хто страждав на мігрень, так і ті, хто страждав на кластерні головні болі. Перші демонструють полегшення типових симптомів після сексу, а також після мастурбації.

Найбільш вірогідна причина полегшення криється в гормонах та речовинах-месенджерах, які виділяються під час сексу та особливо під час кульмінації. Вони мають знеболювальну дію, зменшуючи головний біль і різні супутні симптоми. Однак ті, хто страждає на кластерні головні болі, відзначають менший знеболюючий ефект. Це може бути пов'язане з тяжкістю болючих нападів. 

Більшість людей не відчувають великого бажання займатися сексом під час нападів головного болю. Якщо вам так хочеться, то це тому, що під час мігрені або головного болю рівень серотоніну відносно низький. Тому що серотонін пригнічує лібідо. Чим нижчий рівень гормону, тим більше у вас бажання сексу.

#ФАКТ

Чоловіки особливо виграють від знеболювального сексу.

З ЦИМИ ПОРАДАМИ СЕКС БУДЕ УСПІШНИМ НАВІТЬ ПІД ЧАС ПРИСТУПІВ ГОЛОВНОГО БОЛЮ

№1 – ПРОТЯГНІТЬ РУКУ ДОПОМОГИ

Реальна частина, яка допомагає при головних болях - це не сам секс. Швидше, під час оргазму вивільняються речовини-посередники та гормони, які притуплюють біль. Так що також корисно мастурбувати в розслабленій манері, щоб полегшити біль голови.

№2 – БЕРІТЬ ІЗ СОБОЮ ПРИПАСИ

Той, хто страждає від головного болю або мігрені, менш здоровий, ніж здорова людина. Тут особливо бажано зробити це якнайпростіше для себе. Вібратори є справжнім благословенням у цьому відношенні і можуть змусити вас закінчити у найкоротший термін. Використовуйте ці інструменти, щоб позбавитися головного болю без будь-яких зусиль.

№3 – СЛІДКУЙТЕ ЗА БАЖАННЯМИ

По суті, вам слід займатися сексом тільки в тому випадку, якщо ви обидва цього хочете. А якщо в цей час головний біль посилиться, зробіть перерву і просто спокійно обійміться - секс з болем не дуже приносить задоволення.

№4 – БУДЬТЕ ЛЮБИМИ

Якщо ви займаєтеся сексом під час головного болю або нападу мігрені, найкраще залишити БДСМ інструменти в ящику столу. Люблячий, невимушений секс, спрямований на загальне задоволення, краще полегшує біль голови. Ви також виділяєте гормон обіймів окситоцину, який допомагає протистояти додатковому стресу.

№5 – ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВСІ ПОЧУТТЯ

Багато страждаючих на мігрень найкраще знають, що їм допомагає. Це може бути затемнена кімната, тиша, тиха музика чи певний запах. Так що якщо ви хочете посилити знеболюючий ефект сексу, вам слід скористатися цими заходами. Це також підвищує ваш настрій та бажання.

№6 - ГАРЯЧИЙ МАСАЖ

Що може бути приємніше ніжного масажу спини як прелюдія? Якщо ви хочете, щоб масаж не тільки розслабив вас, але і позбавив від головного болю, переконайтеся, що ви використовуєте відповідне масажне масло. Олія перцевої м'яти полегшує біль, не дозволяючи рецепторам посилати болючі сигнали в мозок. Олія особливо корисна при ніжному масажі скронь. 

№7 – НІЯКИХ ЗМІН ГАРЯЧИХ ПОЗ.

Фізичні вправи, як правило, не є гарною ідеєю, якщо у вас голова болить. Це стосується й матрацного спорту. Ось чому вам слід зосередитися на позах, у яких пацієнт із головним болем може просто розслабитись. Оральний секс, зокрема, виявився ефективним, але й інші сексуальні позиції можуть одночасно розслаблювати і збуджувати.

ЩО МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС СЕКСУ ПРИ ГОЛОВНИХ БОЛЯХ

  • Використовуйте інструменти для досягнення оргазму
  • Ставтеся один до одного з любов'ю, щоб звільнити окситоцин та серотонін.
  • Мастурбуйте - тому що під час оргазму виділяються гормони задоволення, які полегшують біль.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ГОЛОВНИХ БОЛЯХ ПІД ЧАС СЕКСУ

  • Займайтеся сексом, навіть якщо вам цього не хочеться
  • Продовжуйте, навіть якщо секс лише посилює біль голови.

Для деяких людей секс є ефективним засобом від головного болю та мігрені. Вам доведеться в кожному конкретному випадку з'ясовувати, чи дійсно фізична активність допомагає, і, як це часто буває, все, що ми можемо сказати, це: є й гірші речі!