+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс-словник

ВЕЛИКА АЗБУКА СЕКСУ

Анальний секс, місіонерська поза, мінет – це терміни, які ви напевно чули раніше. Але коли справа доходить до сексу, це набагато більше! У нас є для вас великий еротичний лексикон, у якому є сексуальні терміни від А до Я, які можуть бути смішними, химерними, гарячими або навіть дуже химерними. Скільки з цих термінів із Sex ABC ви знали раніше?

ЕРОТИЧНИЙ ЛЕКСИКОН: ЗАХОПЛЮЮЧІ ЗНАННЯ ПРО СЕКС

Ваші друзі захоплюються сексом, ви читаєте в газетах про діри слави, а шибар широко рекламують по телебаченню. Поняття не маю, про що насправді йдеться? Немає проблем! Щоб ви могли легко набрати очки в наступній розмові про секс, ми підсумовували найважливіші терміни у нашій Sex Wiki.

АЗБУКА ВЕЛИКОГО СЕКСУ

Встежити за безліччю сексуальних термінів та еротичних скорочень не так просто. У цій статті ви знайдете всі важливі слова про секс, відсортовані за алфавітом.

СЕКС-ТЕРМІНАЛИ

Анальний

Анал описує всі сексуальні практики, у яких стимулюється анус. Під час проникаючого анального сексу задній прохід вводиться, наприклад, палець, анальна іграшка або пеніс. Але будьте обережні: анал описує лише частину тіла, а чи не активність. Наприклад, також може йтися про анальний оральний секс (див. словник сексу в розділі R, що позначає риммінг).

Аноргазмія

Аноргазмія – це технічний термін, що означає нездатність відчувати оргазм. Це може статися або лише у присутності партнера, або під час мастурбації. Аноргазмія часто має психологічні, а чи не фізичні причини. Наприклад, недолік довіри чи розслаблення може перешкодити досягненню оргазму.

Безстатевий

Асексуальність описує сексуальну орієнтацію. Асексуальні люди не відчувають сексуального потягу до будь-якої статі і не мають бажання займатися сексом. Однак асексуальність є спектром: деякі асексуальні люди виразно хочуть мати інтимні відносини, тоді як інші віддають перевагу міцній дружбі.

Терго

Термін "терго" у перекладі з латині означає "ззаду". Цей сексуальний термін охоплює всі сексуальні позиції, в яких один партнер проникає до іншого позаду. Таким чином, стиль «по-собачому» є такою ж терго-позою, як і позиція «обіймання».

Накладний вібратор (вакуумний стимулятор)

Накладний вібратор – це особлива підкатегорія вібраторів. Накладний вібратор не вводиться у піхву, а, як випливає з назви, просто поміщається на нього. Більшість накладних вібраторів спеціалізовані для стимуляції клітора, тому що тут розташована особливо велика кількість нервових закінчень.

СЕКС-ТЕРМІНАЛИ

без презерватива

Складний термін для поширеної практики: «Без презерватива» означає анальний секс без презервативу. Підходить тільки для пар , що пройшли тестування на захворювання, що передаються статевим шляхом. Безпечний секс із захистом завжди на першому місці!

Базальна температура

Базальна температура тіла – це температура тіла відразу після пробудження. Це особливо важливо для таких методів контрацепції, як температурний метод або планування сім'ї. Для визначення температури термометр вводять або у піхву, або задній прохід.

БДСМ

Секс-абревіатура БДСМ розшифровується як кілька сексуальних термінів: бондаж, дисципліна, домінування, підпорядкування, садизм та мазохізм. Йдеться про секс з дисбалансом сил та приємне використання болю під час сексу.

Бісексуал

Бісексуальність – це сексуальна орієнтація. Бісексуальних людей приваблює не лише свою стать, а й представники іншої статі. Цікавий факт: бісексуальних жінок також називають однорогами. Чому? Ви можете прочитати це тут, у сексуальному лексиконі, під заголовком U означає Єдиноріг.

Мінет

Мінет - це англійське слово, що означає "удар". Однак повітря тут насправді не видувається з рота! Йдеться швидше про те, щоб побалувати пеніс ротом та язиком. Ось чому мінет ще називають оральним сексом.

Блакитні кулі

Слово «блакитні кулі» також з'явилося в англійському еротичному лексиконі. Німецькою мовою цей секс-термін означає: Сині кульки. Йдеться про скупчену кров у яєчках, що надає їм синюватий колір. Явище виникає коли чоловіки тривалий час утримуються або надовго відкладають оргазм.

Бондаж

Бондаж - це загальний термін для різних технік бондажу. Йдеться про обмеження свободи рухів тіла під час сексу. Бондаж може (але не обов'язково) включати ігри на домінування. Крім наручників і мотузок, для бондажу можна використовувати спеціальну стрічку.

Попий виклик

Booty Call походить з англійської мови та є скоріше розмовною мовою. Буквальний переклад «дупа» не дає жодних вказівок на значення цього слова з Азбуки сексу. Тому що ми говоримо про дзвінок для сексу, коли хтось дзвонить вам спонтанно тільки тоді, коли йому хочеться зайнятися сексом. У майбутньому ви зможете називати запити на випадковий секс без будь-яких інших контактів дзвінком зі здобиччю!

Нижній

Сексуальний термін «низ» особливо поширений у БДСМ- і гей-колах. Це стосується людини, яка грає пасивну чи покірну роль під час сексу. У цьому секс-словнику можна знайти протилежність низу під літерою Т, що позначає верх.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Одягнені жінки, роздягнений чоловік

CFNM більше схоже на офіційну мову, ніж на абревіатуру статі, але за ним ховається англійська декларація «Вдягнена жінка, оголений чоловік». Це стосується всіх дій, які одягнена жінка може застосувати до оголеного чоловіка. Це може бути мінет, але також і бійка.

Чемсекс

Поєднання вживання наркотиків та сексу – це хімсекс. Приймаються речовини, які надають розслаблюючу дію, підвищують лібідо, або посилюють відчуття під час сексу. Але будьте обережні: під впливом наркотиків складніше правильно визначити межі. Є й ризики здоров'ю. Тож не копіюйте!

СНД

Cis використовується для опису статі людей, яких влаштовує підлога, присвоєна нею при народженні. Ви народилися жінкою, і вас це влаштовує? Або як чоловік і вважаєш, що це добре? Тоді ти цисгендер. Цис є аналогом слова транс.

Кільце для члена

Кільце для члена, також відоме як кільце для пеніса, це секс-іграшка для чоловіків. Його можна розмістити навколо головки, статевого члена чи яєчок. Ерекційне кільце уповільнює кровотік, а це означає, що ерекція може тривати довше. Існують також вібруючі версії, які також принесуть вашому партнеру масу задоволення.

Перерваний статевий акт

При перерваному статевому акті статевий акт закінчується до того, як чоловік еякулює. Це зроблено для запобігання вагітності. Однак перерваний статевий акт не є безпечним методом контрацепції. Тому що крапля задоволення може вирватися зі статевого члена ще до оргазму і також містити сперму.

Рогоносець

Рогоносець – це покірний чоловік, який збуджується, спостерігаючи, як його партнерка займається сексом з іншими. Приниження, яке відчувається через те, що він не може зробити це сам, є частиною удару.

Кунілінгус

Кунілінгус - це сексуальний термін, що позначає стимуляцію вульви язиком і ротом. Це може включати клітор, вульвальні губи та вхід у піхву. У просторіччя це ще називають просто «лизати».

Кіберсекс

Кіберсекс відноситься до всіх сексуальних практик, які відбуваються з використанням цифрових засобів масової інформації. В першу чергу це включає секстинг, але сюди також входить секс на камеру і секс в окулярах віртуальної реальності.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Темна кімната

Темна кімната – це місце, де люди збираються разом для анонімного сексуального досвіду. Темні кімнати дуже широко представлені на гей-сцені, але існують вони і в клубах свінгерів. Увага: Безпечний секс і тут дуже важливий.

Глибока ковтка

Глибока ковтка - це особливий варіант мінету. Пеніс або фалоімітатор беруть глибоко в рот. Горло повністю охоплює пеніс, що може створити приємне відчуття стягнутості. Увага: якщо ви хочете спробувати глибоку ковтку, робіть це повільно, щоб уникнути блювотного рефлексу.

Розширювач

Розширювач використовується для розширення існуючого отвору тіла – у медицині та під час сексу. Це може бути секс-іграшка, яка використовується для збільшення задоволення. Але розширювачі також можна використовувати за медичними показаннями, наприклад, у випадку вагінізму (див. V, що означає вагінізм, Sex ABC).

Фалоімітатор

Фалоімітатори - це невібруючий секс-іграшки, що використовуються для проникнення. Вони можуть виглядати як пеніси або мати іншу креативну форму. Фалоімітатори приносять задоволення різним отворам тіла, не тільки піхву, а й анусу або навіть роті!

Брудні розмови

Брудні розмови – це коли люди еротично розмовляють між собою під час сексу. Ви можете або поговорити про те, чим ви хотіли б зайнятися разом, або в еротичній формі висловити те, що вас дійсно збуджує.

Лікарські ігри

Лікарські ігри - це особливий вид рольової гри. Одна людина бере на себе роль медичного працівника (наприклад, лікаря чи медсестри), а інша бере на себе роль пацієнта. Корисно знати: якщо вам не вистачає ігор з лікарями, можливо, у вас фетиш про клініки.

Пані

Домінатрікс - домінуюча жінка, яка приймає оплату за свої сексуальні послуги. Вона добре розуміється на різних галузях БДСМ і балує покірних клієнтів своїм домінуванням. Чи завжди знали? Домінатрікс не чіпають своїх клієнтів і не пропонує секс, що проникає. Уся увага зосереджена на тілі гостя.

Три

У трійничці троє людей займаються сексом один з одним. Якщо присутні дві жінки та чоловік, це ще називається ФЖМ-трійка (жінка-жінка-чоловік). Однак, якщо на роботі двоє чоловіків та жінка, загальноприйнятим є скорочення статі MMF утрьох (чоловік-чоловік-жінка).

СЕКС-ТЕРМІНИ

Окантовка

Йдеться про те, щоб знову і знову доводити один одного до межі оргазму – тільки для того, щоб знову зупинитись. Це покликане підвищити якість фінального оргазму. Так само можуть виникнути множинні оргазми. Звичайно, окантовку можна робити і поодинці під час мастурбації: просто припиніть те, що ви робите, незадовго до того, як закінчите. Зачекайте трохи, а потім знову почніть приносити собі задоволення.

Еякуляція

Термін «еякуляція» визначає викид рідин організму під час кульмінації. Багато хто тут думає про сперму. Але це не єдиний еякулят. Тому що піхва теж може еякулювати, причому двома різними способами! Якщо з піхви виходить лише невелика кількість рідини молочного кольору, її називають жіночим еякулятом. Однак, якщо прозора рідина витікає з піхви, це бризки.

Ерекція

Ерекція описує набухання чоловічого статевого члена через сексуальну стимуляцію. Високий кровотік в еректильній тканині викликає ерекцію. Але він також може бути викликаний механічними тригерами, наприклад, при поїздці поїздом, коли поїзд сильно вібрує і вібрації передаються на статевий член через яєчка.

Ерогенна зона

Ерогенні зони описують частини тіла, які особливо чутливі до задоволення. Крім статевих органів, до них належать також стегна, шия та вуха. Залежно від ваших уподобань, ерогенною зоною може бути будь-яка частина тіла – навіть пупок!

Ексгібіціоніст

Ексгібіціоніст отримує сексуальне задоволення, оголюючи інтимні частини тіла на публіці. Якщо таке викриття призводить до переслідування іншої людини, ексгібіціонізм є караним правопорушенням! Однак ексгібіціоністські тенденції легко реалізувати у рольовій грі, якщо у ній зацікавлені усі учасники.

СЕКС-ТЕРМІНАЛИ

Сидіння на обличчі

Ще один термін, що означає королеву, - сидіння на обличчі. У цій практиці ви поміщаєте свою вульву на обличчя партнера. Тепер він чи вона мають повну свободу дій, щоб стимулювати вас своєю мовою. Ви можете контролювати інтенсивність стимуляції, рухаючи стегнами.

Феляція

Феляція - це технічний термін, що означає оральний секс з пенісом. Отже, це секс-слово є синонімом мінету. Більш детальну інформацію ви можете знайти в цій «Абетці сексу» у розділі B, що означає мінет.

Фемідом

Фемідом також називають жіночим презервативом чи вагінальним презервативом. Як випливає з назви, це презерватив, який вводиться у піхву. Оскільки Фемідом створює бар'єр між пенісом і піхвою, він не тільки запобігає вагітності, а й передачі захворювань, що передаються статевим шляхом.

Фетіш

Фетиш - це певна сексуальна перевага. Це може, наприклад, відноситися до частин тіла (фут-фетиш див. у секс-словнику під літерою F), а також до предметів та матеріалів. Добре відомі фетиші, наприклад, пов'язані з перевагою одягу з латексу або лакованої шкіри, проте інші фетишисти люблять відчуття нейлону або шовку.

М'ясистий пеніс

М'ясистий пеніс - це коли пеніс у млявому стані має такий самий розмір, як і в ерегованому стані. Однак, якщо пеніс в ерегованому стані більше, ніж у млявому, його називають кров'яним пенісом. Корисно знати: неможливо визначити розмір ерекції за розміром млявого пеніса.

Фут фетиш

Будь-хто, хто має фут-фетиш, сексуально збуджується в першу чергу ступнями. Фут-фетишисти знаходять ступні візуально привабливими і хочуть їх доторкнутися і помацати. Дрічка ногами також популярна: тут пеніс беруть між ступнями та стимулюють.

СЕКС-ТЕРМІНАЛИ

Гуртуха

Групповуха - це особлива форма групового сексу. Йдеться про те, що у людину через короткі проміжки часу проникають кілька чоловіків. Іноді проникнення відбувається одночасно. Увага: при такій сексуальній практиці особливо важливо приділяти увагу контрацепції та змінювати презервативи після кожного статевого акту.

Змащення

Мастило є незамінним помічником при сексі, оскільки підтримує природне мастило вульви і замінює його під час анального сексу. Мастило запобігає хворобливому тертю і робить секс більш гладким та інтенсивним. Важливо: переконайтеся, що ви використовуєте тільки силіконові секс-іграшки з мастилом на водній основі.

Діра слави

Глорихол – це дірка, яка знаходиться, наприклад, у стіні громадського туалету. Пеніс вводиться через цей отвір, щоб людина з іншого боку анонімно задовольнила його.

Золотий душ

Золотий дощ - це сексуальна практика, в якій використовується сеча. Якщо хтось використовує сексуальний термін «золотий дощ», ця людина або хоче, щоб на неї описали, або хоче взяти на себе активну роль і пописати на когось. Корисно знати: сексуальні слова «пису» та «шампанське» також відносяться до сексуальних практик, пов'язаних із сечею.

Точка G

Легендарна точка G, як то кажуть, знаходиться всередині піхви і є особливо ерогенною зоною. Однак насправді це не точка, а скоріше область. Тут внутрішня частина клітора притискається до вагінального проходу і тому робить цю область особливо чутливою до приємних дотиків.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Ручний рух

Ручний секс є синонімом мастурбації. Коли ви приносите собі задоволення, ви займаєтеся сексом своєю рукою і займаєтеся нею. Не має значення, чи суєте ви свій пеніс в руку, чи ви, як жінка, використовуєте руку для проникнення. Загальний термін включає всі види стимуляції рук.

ВІЛ

Абревіатура ВІЛ розшифровується як "Вірус імунодефіциту людини". Цей вірус може призвести до СНІДу. Корисно знати: ВІЛ переважно передається через незахищений статевий акт. Тому про всяк випадок завжди використовуйте презерватив з людьми, які не пройшли тестування на ЗПСШ.

Домашнє відео

Домашнє відео — це порнографічне відео, записане у чотирьох стінах. Секс-термін, який можна використовувати як взаємозамінний, – це аматорське відео. Тут в основному можна побачити справжні пари, що записують свої інтимні моменти один з одним.

Гормональна контрацепція

Гормональна контрацепція – це метод контрацепції, у якому запобігання вагітності використовуються гормони. Крім таблетки сюди також входять гормональна спіраль та протизаплідне кільце. Увага: гормональні контрацептиви можуть мати побічні ефекти. Тому зверніться до лікаря, якщо ви шукаєте новий метод контрацепції.

Гіменей

Незаймана плева - анатомічна назва «невинної пліви». Це тонкий, еластичний шов тканини, що оточує отвір піхви. Корисно знати: незаймана плева - це не повністю закрита шкіра, яку потрібно проколоти. Таким чином, термін «незаймана плева» вводить в оману (див. також статевий словник під літерою J, присвячений цноті).

УМОВИ СЕКС

Імпотенція

Якщо статевий член недостатньо твердий під час сексу або рано стає млявим, це називається імпотенцією. Це може мати фізичні причини. Однак часто існують психологічні чинники, що перешкоджають ерекції. Тиск, страх невдачі та проблеми у відносинах можуть спровокувати імпотенцію.

Осіменіння

Осіменіння визначає штучне запліднення зрілої жіночої яйцеклітини. Для цього яйцеклітину вилучають із організму матері, а потім запліднюють спермою в лабораторних умовах. Потім запліднена яйцеклітина поміщається назад у матку.

Ін'єкція

Під час ін'єкції сперма не виходить із статевого члена під час оргазму. Ви можете викликати це, прикладаючи цілеспрямований тиск (пальцями) між яєчками та анусом. Ця сексуальна практика особливо поширена в езотеричних і духовних колах, таких як Тантра.

Інтерсекс

Слово інтерсекс визначає варіант статевого розвитку. Інтерсексуальні люди народжуються з внутрішніми та зовнішніми статевими органами, які не можна віднести ні до чоловічої, ні до жіночої статі. Це не хвороба, а скоріше питання статевого розмаїття. Наприклад, ці люди також можуть вибрати ґендерний запис «різний».

Інцест

Інцест (також інбридинг) описує сексуальні стосунки між близькими кровними родичами. Сюди входять сексуальні стосунки між батьками та дітьми, а також близькість між братами та сестрами. Правова ситуація регулюється статтею 173 Кримінального кодексу. Збудливо: у цьому абзаці йдеться тільки про вагінальний проникаючий секс. Всі інші дії не караються.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Джаксен

Jaxxen - синонім чоловічої мастурбації. Таким чином, Jaxxing означає те ж саме, що дрочити або дрочити. Цей сексуальний термін прийшов насамперед із молодіжної мови.

Сперма

Сексуальний термін Jizz прийшов із розмовної англійської мови і означає « сперма ». Корисно знати: сперма, що виходить із статевого члена під час оргазму, містить не тільки сперму, але також виділення та рідини різних залоз тіла.

Зйомка Сент-Джона

Термін "інстинкт Святого Іоанна" - це евфемізм для літніх чоловіків, які з віком раптово відчувають посилення лібідо . Захоплююче: це не сексуальний термін. Дерева, які проростають вдруге, також називають пагонами Святого Іоанна.

Незаймана плева

Незаймана плева - це розмовна назва незайманої пліви (див. словник підлог під буквою H, що позначає незайману пліву). Однак це не замкнута шкіра, оскільки в більшості випадків незаймана плева рветься під час пологів. Тому ви можете вводити палець або тампон, навіть якщо у вас ще не було сексу, що проникає.

СЕКС-ТЕРМІНАЛИ

Камасутра

Камасутра – давньоіндійський підручник з мистецтва кохання. Він найбільш відомий своїми докладними зображеннями різних сексуальних поз. Крім того, він також містить багато іншого контенту, присвяченого партнерству, любові та рівності закоханих.

Безцеремонний біль

В англійській мові кавалерійські болі також називаються «синіми кулями» (сині кулі див. також у секс-словнику у розділі B). Біль може виникнути, якщо у вас не було еякуляції протягом тривалого часу. Вони неприємні, але проходять самостійно і тому нешкідливі.

Клітор

Клітор - орган задоволення жінки. Більше 10 тисяч нервових волокон забезпечують інтенсивне задоволення. Клітор - це більше, ніж просто перлина, яку можна побачити зовні. Тому що клітор також тягнеться всередину тіла і має загальну довжину до 12 см!

Кляп

Кляп використовується як секс-іграшка, особливо в БДСМ – практиках. Це предмет, який кладуть у рот. Це робиться для того, щоб людина не розмовляла і не кричала. Це може бути дуже привабливим, особливо при грі з динамікою влади.

Консенсус

Консенсус означає, що це учасники згодні на (сексуальний) акт. Воно може передаватися через слова (вербально), або через дії (невербально). Якщо є консенсус, сексуальні партнери справді можуть розслабитися та ще більше насолодитися еротичним моментом разом.

Вечірка в обіймах

Вечірки з обіймами - це саме те, на що вони схожі: вечірки з обіймами! Насправді йдеться про несексуальний фізичний контакт. Всі учасники одягнені та просто насолоджуються фізичною близькістю один одного.

СЕКС-ТЕРМІНАЛИ

Лесбіянка

Термін «лесбіянка» стосується жінки, яку сексуально залучають виключно жінки. Чи не плутати з бісексуальними жінками, яких на еротичному рівні залучають як жінки, так і чоловіки.

Любовні кульки

Вагінальні кульки – це більше ніж просто секс-іграшка. Їх також можна використовувати спеціально для тренування тазового дна та зміцнення сечового міхура. Love balls доступні в різних розмірах та різній вазі, тому інтимне тренування можна спроектувати абсолютно індивідуально.

Любовні іграшки

Іграшки для кохання ще називають секс-іграшками або секс-іграшками. Це предмети, які використовуються під час сексу та посилюють бажання. Крім фалоімітаторів та вібраторів сюди також входять анальні пробки та мастурбатори.

Змащення

Мастило – це коли вульва чи піхва стають вологими. Часто це ознака сексуального збудження. Але будьте обережні: мокра вульва не обов'язково означає, що людина, з якою ви розмовляєте, збуджена. Так само це не означає автоматично, що вашому партнеру не хочеться цього, якщо вона (поки що) не мокра.

Задоволення краплі

Спосіб задоволення може вийти з пеніса при збудженні - навіть до оргазму. Оскільки краплі задоволення також можуть містити сперму, вам слід спочатку використовувати протизаплідні засоби під час сексу. Так ви запобігти невдачі контрацепції.

СЕКС-ТЕРМІНАЛИ

Мазохізм

Мазохізм описує сексуальні уподобання, при яких приниження, біль та муки особливо збуджують. Мазохісти часто відіграють покірну роль і насолоджуються домінуванням та садизмом свого партнера.

Мастектомія

Мастектомія - це операція, при якій видаляється вся або частина тканини молочної залози. Цю хірургічну процедуру часто вибирають для адаптації тіла до власного ґендерного сприйняття (наприклад, у транс чи небінарних людей). Але мастектомія може також знадобитися, якщо у вас рак молочної залози.

Мастурбація

Чи це сольний секс, мастурбація або аутоеротизм, існує безліч синонімів мастурбації. Мається на увазі сексуальне задоволення, яке ви відчуваєте разом із самим собою. Жінки та чоловіки мастурбують однаково, і сьогодні вони можуть відкрито говорити про це. У минулі століття помилково стверджувалося, що мастурбація може викликати у людей хворобу.

Зустріч утрьох

"Ménage à trois" описує любовний трикутник, в якому всі учасники знають один про одного. На відміну від «класичного» сексу втрьох, тут йдеться не лише про обмін сексуальним досвідом. Швидше за все, троє людей перебувають у романтичних відносинах. Це робить ménage à trois особливою формою поліаморії (поліаморію див. також у секс-словнику під P).

Клуб Майл Хай

Клуб Mile High (статеве скорочення також MHC) не є справжнім клубом. Швидше, це стосується людей, які займалися сексом у літаку. Неважливо, у туалетній кабінці чи секс відбувається у приватному літаку – головне, щоб він був над хмарами!

СЕКС-ТЕРМІНИ

Нарратофілія

Цей сексуальний термін походить від латинської мови: narare = розмова і -philie = любов. Таким чином, наратофілія означає любов до розмов на еротичні теми. Ви любите брудні розмови? Тоді, можливо, ви також наратофіл!

Пописати

Сеча – це синонім слова «Золотий дощ» (див. також у секс-словнику розділ G, що означає «Золотий дощ»). Говорячи про сечу, людина хоче спробувати сексуальні практики із сечею.

Некрофілія

Некрофілія - ​​це коли людина досягає сексуального задоволення за допомогою трупів. Хоча ця тенденція не викликає проблем у думках та рольових іграх, насправді її прояв на мертвих людях карається!

Нервове колесо

Нервове колесо особливо відоме у БДСМ-сцені. Це колесо з тонкими загостреними кінцями, прикріплене до ручки. За допомогою цього колеса ви можете кататися по шкірі та викликати різні рівні стимуляції залежно від тиску.

Шістдесят дев'ять (69)

Це одна з найпопулярніших поз для орального сексу, і вона буквально у всіх на слуху! У позі 69 ви орально балуєте свого партнера, тоді як він надає вам таку послугу. Це можливо завдяки положенню, адже ваші тіла мають форму 69!

СЕКС-ТЕРМІНИ

Відкриті відносини

У вільних відносинах пара погоджується, що сексуальний досвід дозволено і поза відносинами. На відміну від роману: всі учасники знають про це і погоджуються на це. Кожна пара вирішує сама, де проходять кордони. Наприклад, романтичні почуття іншим часто небажані.

Оргазм

Оргазм є вершиною екстатичного задоволення і характеризується сильними м'язовими скороченнями, за якими слідує раптове розслаблення м'язів . Деякі жінки можуть навіть відчувати кілька оргазмів поспіль, тоді як чоловіки зазвичай відчувають його лише один раз через період відпочинку.

Оргія

Оргія часто використовується як синонім терміна " груповий секс ". Тому що оргія – це ще й секс між кількома людьми. Точного визначення кількості задіяних осіб немає. Однак якщо в ньому бере участь більше чотирьох осіб, це можна назвати оргією.

Секс на свіжому повітрі

Секс на свіжому повітрі означає секс на свіжому повітрі. Це означає не лише природу. Як тільки ви займаєтеся сексом на свіжому повітрі, йдеться про секс на природі. Сюди також належать незвичайні місця для сексу, такі як пляж, озеро або темний куточок міста.

Відкрита спідня білизна

Нижня білизна Ouvert – це нижня білизна із сексуальними вирізами. До них відносяться труси та боді з відкритою промежиною. Те саме стосується бюстгальтерів, які відкривають половину або всі груди. Білизна Ouvert безперечно привертає увагу і до того ж дуже практично!

СЕКС-ТЕРМІНИ

Весло

Весло - це подовжений плоский предмет, що використовується для шмагання. Це особливо популярно у колах БДСМ. Існують весла з різних матеріалів – наприклад, з дерева, шкіри або навіть пластику.

Індекс Перля

Індекс Перля характеризує безпеку протизаплідних засобів. Якщо індекс Перля низький, продукт вважається дуже безпечним. З іншого боку, високий індекс Перля показує, що часто трапляються небажані вагітності.

Прив'язка

При прив'язці ви вставляєте страпон в анус партнера. Коротше кажучи, це анальний секс із фалоімітатором. Увага: навіть за такої форми анального сексу вам слід звернути увагу на правильну підготовку та використовувати достатньо мастила!

Затикати

Плаг - це скорочення від анальної пробки. Так називається секс-іграшка, яку вводять у задній прохід. Виделка має широкий плоский кінець. Це гарантує, що пробка залишиться на місці та не зникне у задньому проході.

Поліаморія

Поліаморія визначає тип відносин, у яких людина має більше одного романтичного партнера. Якщо ви можете закохатися в кількох людей одночасно, можливо, ви також поліаморні. Важливо: при такому типі стосунків усі учасники знають один про одного!

СЕКС-ТЕРМІНИ

Квартет

Квартет - це четвірка. Неважливо, чи стануть близькими один з одним дві пари чи чотири самотні люди. Чи взаємодіють усі з рештою чи це «просто» обмін партнерами-свінгерами — це, звичайно, справа смаку!

Кіф

Під час блювання повітря виходить з піхви, іноді супроводжуючись звуком, що нагадує пердеж. Звідси й походять синоніми слова "queef", такі як "пердеж піхви", "пердеж кицьки" або "вагінальний вітер".

Дивний

Квір — це самоопис людей, що належать до спільноти ЛГБТКІА+. Спочатку він використовувався як зневажливий термін (квір означає щось на зразок дивного чи дивного). Спільнота тепер прийняла цей термін і любить використовувати його у наші дні.

Швидкий

Якщо у вас мало часу на секс, займіться сексом швидко. Тут секс обмежується найнеобхіднішим. Мета: якнайшвидше досягти оргазму.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Кролик вібратор

Вібратор-кролик – це особлива підкатегорія вібраторів. Вібратор-кролик має дві «руки». Ви вставляєте один із них у піхву, а другий упирається в клітор. Внутрішня та зовнішня стимуляція гарантує подвійне задоволення!

Райдужний поцілунок

Райдужний поцілунок це поцілунок, при якому в рот потрапляє як менструальна кров, так і сперма. Потім два статевих партнери обмінюються тілесними рідинами за допомогою поцілунку. Попередження: вам слід пробувати цю сексуальну практику тільки після того, як ви та ваш партнер пройшли тестування на захворювання, що передаються статевим шляхом.

Сексуальна спідня білизна

Сексуальна нижня білизна, також відома як нижня білизна, включає групу нижньої білизни, забезпеченого візуальними стимулами. Метою сексуальної спідньої білизни є стимулювання партнера, тому його часто виготовляють із прозорих матеріалів, таких як мереживо, або зі спеціальних матеріалів, таких як лакована шкіра та шкіра .

Римінг

Під час риммінгу ви стимулюєте анус партнера язиком та ротом. Незалежно від того, проникаєте ви в анус мовою або просто граєте навколо нього зовні, це, звичайно, повністю залежить від вашого смаку!

Рольова гра

У сексуальній рольовій грі ви і ваш сексуальний партнер граєте в різні ролі, які зберігаються під час сексу. Від медсестер до вчителів і живих меблів – коли справа доходить до рольових ігор, вашій уяві немає меж.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Садомазохізм

Садомазохізм, скорочено СМ, описує феномен сексуального задоволення, що виникає внаслідок приниження та деградації. Садист (частіше званий «верхнім» або «домом») - це болісна частина, мазохіст (частіше званий «нижнім» або «саб») отримує задоволення від мук .

Кодове слово

Стоп-слово – це узгоджене слово, що призводить до негайного припинення статевого акту. Знайти безпечні слова можна насамперед у БДСМ-спільноті. Якщо людина зазнає неприємного болю або більше не хоче певної сексуальної практики, вона вимовляє стоп-слово, і партнер негайно припиняє.

Шибарі

Шибарі - це еротичне мистецтво бондажу. На відміну від БДСМ-бондажу, тут йдеться не про садомазохістську динаміку. Швидше, йдеться про художню шнурівку, здатну навіть передати відчуття захищеності.

Звучання

Зондування - це техніка сексу, коли предмет вводиться в уретру. Ця сексуальна практика прийшла насамперед зі сцени БДСМ, оскільки введення може спричинити біль. Увага: тут є ризик травми. Бажаєте спробувати озвучити? Тоді добре вивчіть анатомію та можливі ризики!

Сквірт

Сильне сексуальне бажання та правильна стимуляція можуть призвести до сквірту. З піхви раптово виходить багато прозорої рідини. Важливо: це не сеча. Тож нема чого соромитися свого екстатичного бажання!

СЕКС-ТЕРМІНИ

Тантра

Тантра – це (сексуальна) енергія. Йдеться про набагато більше, ніж просто масаж геніталій та відстрочені оргазми. За допомогою дихання та усвідомленості практикуючі тантру намагаються досягти екстатичних станів.

Дратувати і заперечувати

Дражнити і заперечувати означає: Дражнити і відмовлятися. За допомогою цієї сексуальної практики ви наближаєте свого партнера до оргазму, але потім зупиняєтесь. Мета: збільшити інтенсивність фінального оргазму до незмірних висот!

Секс за телефоном

Під час сексу телефоном ви обмінюєтеся еротичними словами зі своїм партнером. Ви можете або розповісти про те, чим ви хотіли б займатися разом, або описати, як ви торкаєтеся до себе.

Тайська

Тайський секс означає, що ви робите партнеру еротичний масаж усім тілом. У Таїланді ця практика також відома як масаж тіла до тіла, використовується для прелюдії, але може також призвести до сексу. Руки традиційно не використовуються.

Вершина

Активна частина сексу називається вершиною. Це може бути, наприклад, людина, що проникає, але це може бути і незалежно від того, хто очолює. Протилежністю верху є низ (див. також у Sex ABC під B про низ).

Умови сексу з тобою

Ділдо зі страпоном

Фалоімітатор зі страпоном – це дідо, яке утримується на місці за допомогою ременя, залишаючи руки вільними. Інший термін для фалоімітатора зі страпоном - це фалоімітатор зі страпоном або для стислості просто страпон.

Єдиноріг

Єдиноріг на сленгу означає бісексуальну жінку. У буквальному перекладі це секс-слово означає єдиноріг. Цей термін бере свій початок у свінгерському середовищі. Гетеросексуальні пари часто шукають самотню жінку, яка подобається і чоловікам, і жінкам. Однак, оскільки їх досить рідко можна зустріти на сцені, їм дали титул «Єдиноріг».

Мисливець на єдинорогів

Єдиноріг-Мисливець безпосередньо відсилає до попереднього запису в сексуальному лексиконі. Цей статевий термін відноситься до гетеросексуальних пар, які активно шукають бісексуальну жінку. Ось вони і вирушають на полювання - англійською "hunt".

Уніформа фетиш

Фетиш уніформи означає перевагу людини до сексу з людьми в уніформі. Популярна уніформа включає: поліцейську, пілотну, солдатську або навіть пожежну. Ця перевага також може бути чудово реалізована в рольових іграх (про рольові ігри див. секс-віки розділ R).

Урофілія

Урофілія - ​​термін, що використовується для ігор із сечею під час сексу з метою отримання задоволення. Сечові ігри часто використовуються у БДСМ, а також у класичних відносинах.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Вагінізм

Вагінізм – це технічний термін, що означає біль під час проникаючого сексу. Це може статися, якщо вставити тонкий предмет або палець. Причини цього можуть бути фізичними, але найчастіше відіграють роль і психологічні фактори. Порада: обов'язково повідомте свого лікаря, якщо відчуєте біль під час сексу!

Ваніль

Раніше квітковий секс, тепер ваніль. Ми говоримо про звичайний секс, який відбувається без особливих зламів та фетишів. Назва походить від припущення, що ці сексуальні практики так само «нейтральні» і «непримітні», як ванільне морозиво.

Вібратор

Вібратор - це засіб сексуальної стимуляції, який використовують жінки та чоловіки. Сьогоднішня секс-іграшка спочатку була винайдена для лікування так званої істерії у жінок. Лікарі використали перші вібратори, щоб «вилікувати» своїх пацієнтів. Сучасні секс-іграшки доступні в широкій різноманітності і можуть використовуватися поодинці або з партнером.

Вуайєрист

Вуайєрист - це людина, яка любить спостерігати за тим, як інші займаються сексом. Цю перевагу можна легко реалізувати, наприклад, у свінгерському клубі чи втрьох. Увага: якщо ви побачите, як інші займаються сексом без їхньої згоди, ви можете бути притягнуті до відповідальності!

Вульва

Вульва описує зовнішню частину жіночих статевих органів. Сюди входять вульвові губи та зовнішня частина клітора. Вагіна описує лише внутрішню частину жіночих статевих органів. Все, що можна побачити зовні, це вульва.

СЕКС-ТЕРМІНАЛИ

Ігри з воском

Ігри з воском описують сексуальні практики з використанням розплавленого воску свічки. Віск наливається на шкіру та викликає сильні відчуття. Гаряча температура іноді сприймається як хвороблива. Ось чому ігри з воском дуже популярні у БДСМ-колах.

Алея ганьби

Дорога додому після одноденного зв'язку відома як «Дорога сорому». У перекладі це секс-слово означає щось на кшталт «стежка ганьби». Щось застаріло чи ні? Зрештою, випадковий секс може бути відмінним і хвилюючим – тож нічого соромитися!

Жіноча еякуляція

Жіноча еякуляція також відома як сквірт (див. S, присвячений сквірту, в секс-словнику). Тут із скінової залози, розташованої у піхві, виділяється прозорий секрет. Анатомічно всі жінки можуть сквіртувати, але на практиці лише деякі здатні випробувати цю форму оргазму.

Дружина ділиться

Поділ дружини - це англійський термін, що означає спільне використання дружини. Наприклад, обмін дружинами відбувається, коли подружня гетеросексуальна пара займається сексом утрьох із іншим чоловіком. Чоловік "ділить" свою дружину з іншим чоловіком.

Фетиш на підгузках

Будь-хто, хто має фетиш підгузків, любить носити підгузки навіть у дорослому віці і любить грати роль дитини в рольових іграх. Фетишисти підгузків знаходять збуджуючим навіть носіння підгузків.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Х-хромосома

Х-хромосома є статевою хромосомою. За наявності двох Х-хромосом розвивається тіло з вульвою та піхвою. Хромосоми містять багато інформації про генетичний матеріал і тому відіграють важливу роль у наслідуванні.

Ксенофілія

Ксенофілія відноситься до переваг сексу з абсолютно невідомими людьми. Бажання цього особливо актуальне, коли немає бажання встановити зв'язок із сексуальним партнером.

ХОКСО

XOXO - це абревіатура, що означає «Обійми та поцілунки». Абревіатура в основному використовується при спілкуванні та покликана підкреслити тепле прощання.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Y-хромосома

Y-хромосома є статевою хромосомою. Якщо є Х- та Y-хромосома, розвивається тіло з пенісом та яєчками.

Туга

Туга - це англійське слово, що означає тугу. Якщо ви відчуваєте величезне бажання зайнятися сексом з кимось, кого зараз немає поряд з вами, можна говорити про стомлення.

Йоні

Йоні - це тантричний термін, що означає жіночі статеві органи. Йоні включає: вульву, піхву і матку.

СЕКС-ТЕРМІНИ

Тираж

Циркуляція - це термін, протилежний проникненню. Хоча пеніс активний під час проникнення, під час кровообігу він є піхвою. Цей сексуальний термін означає, що піхва активно приймає та оточує вібратор чи пеніс, а не просто пасивно проникає до нього. Отже, процес той самий, як і проникнення, лише перспектива інша.

безшлюбність

Целібат визначає сексуальну помірність з релігійних причин. Той, хто дотримується цнотливості, не має права одружуватися. Наприклад, однією релігією, в якій широко поширене безшлюбність, є Римо-католицька церква.

Зоофілія

Якщо людина відчуває сексуальний потяг до тварин, це називається зоофілією. Корисно знати: оскільки тварини не можуть давати згоди на статеві акти з людьми, така сексуальна практика карається законом!

Французький поцілунок

Французький поцілунок - це інтенсивний поцілунок, у якому мови пари грають одна з одною. Французький поцілунок поширений у Німеччині та інших країнах Європи, але практично не зустрічається в інших частинах світу.

Цикл

Термін «цикл» відноситься до менструального циклу і також називається періодом. Цикл зазвичай триває від 24 до 38 днів. Різні фази циклу характеризуються різними гормонами, тому протягом циклу ви можете відчувати дуже різний настрій.

ЩЕ КІЛЬКА ФАКТІВ ВИКРАТЦІ

  • Тільки Камасутрі налічується понад 700 сексуальних поз.
  • Багато книг могли б бути наповнені всіма сексуальними термінами у світі.
  • Практики часто мають різні назви
  • Незнання всього не означає, що ви недосвідчені

У нашому сексуальному лексиконі є кілька дивних, добре відомих, але, можливо, і абсолютно нових для вас термінів. Якби ми включили всі сексуальні терміни у світі до нашої «Абетки сексу», ми, ймовірно, могли б охопити весь світ довжиною тексту. А іноді для щастя навіть не потрібен термін, тому що те, що подобається вам та вашому партнеру, не обов'язково має мати назву.