+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Замовляємо пози в сексі

Багато людей задаються питанням, який «правильний» порядок сексу. Деякі люди приголомшені та не знають, з чого почати, особливо коли справа стосується поз для сексу. Насправді все досить просто: просто робіть те, що хочете, як хочете і коли хочете. Ми зібрали для вас ще кілька докладних порад.

ЯКИЙ ПОРЯДОК ПОЗ У СЕКСІ ПРАВИЛЬНИЙ?

Порядок сексуальних позицій непокоїть деяких людей. Ви питаєте себе: Як зробити це правильно? На це питання легко відповісти, бо коли справа стосується сексу, немає правильного чи неправильного. Дозволено все, що подобається всім учасникам. Так що, якщо вам хочеться зайняти певну сексуальну позу, ви можете займатися сексом саме в цій позі стільки, скільки захочете.

Секс зазвичай починається з прелюдії: ви піднімаєте один одному настрій, цілуєтеся і, можливо, намагаєтеся дізнатися, чого інша людина хоче сьогодні. Потім це триває і зазвичай у результаті цієї прелюдії виникає певна поза. Як довго ви займатиметеся сексом у такій позі і чи захочете ви знову змінитися, залежить від вас. Навіть після вагінального чи анального сексу ви можете, наприклад, знову зайнятися оральним сексом або стимулювати один одного руками – за умови дотримання певних правил гігієни.

ЗА ДОПОМОГОЮ ЦИХ 7 ПОРАД ВИ ЗМОЖЕТЕ ВНЕСТИ РІЗНОМАНІТНІСТЬ У СПАЛЬНЮ.

№1 – НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ПРЕЛЮДІЇ

Прелюдія служить не тільки для створення правильного настрою, ви також можете забезпечити свій перший оргазм, наприклад при оральному сексі. Особливо якщо вона закінчить під час прелюдії, під час сексу може настати ще одна кульмінація. Чому ні?

#2 – ПО СОБАЧОМУ, НАЇЗДНИЦЯ, МІСІОНЕР

Поза собаки, позиція верхової їзди та місіонерська поза є трьома найпопулярнішими позами серед Українців. Чому б тобі не пожвавити цю компіляцію? Не тільки Камасутра пропонує сотні стимулюючих поз для сексу. Це також простіше, наприклад, зробивши позу при їзді трохи більш захоплюючою за допомогою пози зворотної наїзниці.

№3 – АНАЛЬНИЙ, ВАГІНАЛЬНИЙ, ОРАЛЬНИЙ?

По суті: секс - це більше, ніж просто вхід і вихід під час вагінального статевого акту. Анус також привертає увагу своїми численними нервовими закінченнями, а оральний секс може бути не лише закускою, а й основною стравою. Єдине, що важливо, це стежити за гігієною і міняти презерватив, якщо ви переходите з анального сексу на вагінальний чи оральний.

№4 – НІ СЦЕНАРІЯМ

Звичайно, існують певні сексуальні практики, які вимагають невеликого планування, наприклад, сеанси БДСМ чи рольові ігри. Але не намагайтеся завжди займатися сексом у строгому, заздалегідь визначеному порядку. Це позбавляє дійство певної спонтанності та хвилювання. Швидке перемикання тут і там або спонтанна зміна позиції можуть підняти сильніший настрій, ніж точне знання того, що відбудеться далі.

№5 – ДОСЛІДЖУЙТЕ НОВІ МІСЦЯ

Окрім пози, велике значення має місце, де ви займаєтеся сексом. Так що якщо ви шукаєте трохи більше вражень, чому б не спробувати нове місце? Це не обов'язково має бути публічно (ключове слово: «викликати суспільний занепокоєння»), але також може означати, що ви переносите номер зі спальні у вітальню або ванну кімнату. Секс на кухні теж може бути дуже збуджуючим.

№6 – ЧАС ІГРАШОК

Багато секс-іграшок чудово інтегруються в партнерський секс. Анальна пробка з вібрацією або фалоімітатором можуть забезпечити справжній політ фантазії під час вагінального сексу. Або ви можете стимулювати клітор або інші ерогенні зони вібратор під час сексу. Це також прибирає монотонність із сексу.

№7 – НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО НАСЛІДКИ

Всім відома прелюдія, але чи доводилося вам коли-небудь мати справу з її наслідками? Після самого сексу ви почуваєтеся приємно і, можливо, навіть утомилися настільки, що хочете заснути? Як щодо того, щоб притиснутися та ще трохи пообніматися? Можливо, вам захочеться пройти ще один раунд.

Коли справа доходить до сексу, немає правильного порядку поз. Дозволено те, що вам подобається, і те, що вам спонтанно хочеться робити в цей момент.