+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як зробити секс довше?

Великою проблемою для багатьох чоловіків і те, що вони можуть протриматися досить довго під час сексу. Вони бояться досягти оргазму надто рано і зіпсувати задоволення собі та партнеру. Цілком незрозуміло: що насправді означає «надто рано»? Якщо ви дійсно відчуваєте, що вам потрібно протриматися довше, тоді наші поради саме для вас. Тут ви дізнаєтеся, як прийти так рано.

ЧОЛОВІКИ ТА ПОТЕНЦІЯ

Багато чоловіків страждають на еректильну дисфункцію, і це не обов'язково питання віку. Звичайно, з віком сексуальна активність часто знижується, тому цілком нормально не затримуватись у ліжку так довго. Але існує безліч інших причин зниження потенції, таких як хвороби серця, кровоносних судин, обмін речовин, мозку, нервів, органів або статевих органів. Все це і багато іншого може вплинути на вашу витривалість і перешкодити вам довше протриматися під час сексу.

Потенція також може бути тимчасово знижена після операцій або через психологічні проблеми. Але є й чоловіки, які приходять раніше без видимої причини і тому стають дедалі загальмованішими під час сексу. Однак багато людей уникають звернення до уролога, оскільки ця тема для них просто неприємна. У цій статті ми розповімо, чому в цьому немає потреби.

ОСЬ ЧОМУ МАЄ ЗМІСТ ДОВШЕ ПРОТРИМАТИСЯ ПІД ЧАС СЕКСУ.

Отже, спочатку ми повинні спростувати слух: секс - це не просто проникнення! Атрибути, прелюдія, оральний секс та багато іншого також є частиною сексу. Це означає, що ви напевно можете продовжувати, якщо вже пережили кульмінацію. Задовольніть партнера ротом і мовою і доставте йому чи їй оргазм.

Але якщо вам хочеться більше сексу і у вас є відчуття, що ви самі не задоволені або не задовольняєте свого партнера, то можливо ви прийдете «занадто рано». Однак точного часу, коли чоловік досягає оргазму "занадто рано", не існує. Відчуття тут дуже індивідуальні. Якщо ви незадоволені своєю роботою, наші поради можуть допомогти вам.

До речі: порно не слід використовувати як мірку. Зазвичай це створює нереалістичну картину тривалості та продуктивності.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Згідно з дослідженням Університетської лікарні Гамбург-Еппендорф, у середньому секс (проникнення) у німців триває лише три хвилини.

ПРОТРИМАТИСЯ ДОВШЕ ПІД ЧАС СЕКСУ – ЩО РОБИТИ?

Часто виникає запитання, чи можна зробити щось самостійно, щоби знову підвищити свою потенцію. Постійно просуваються різні домашні засоби, які вважаються оптимальним рішенням. По суті, потенція пов'язана з хорошим загальним здоров'ям та здоровим способом життя. Ось чому, безумовно, є сенс спробувати домашні засоби замість стрілянини по горобцях з гармат.

Передчасне сім'явипорскування - поширена проблема, тому ви точно не самотні. Домашні засоби зазвичай не мають побічних ефектів і тому не повинні завдавати жодної шкоди. Якщо ви хочете довше залишатися в ліжку, безумовно, має сенс спробувати кілька з них.

ЯКІ ФАКТОРИ ВПЛИВАЮТЬ НА ЧОЛОВІЧУ ПОТЕНЦІЮ?

Оскільки в чоловічій потенції задіяно безліч процесів, часто не так просто визначити, чому витривалість не така тривала. Насамперед, ваш рівень тестостерону надзвичайно важливий, навіть якщо він не забезпечує більшої витривалості.

Однак ви можете позитивно вплинути на свою впевненість у собі, що, своєю чергою, вплине на вашу сексуальну витривалість. Ви можете підвищити рівень тестостерону, наприклад, за допомогою фізичних тренувань, а також кажуть, що холодний душ творить чудеса.

Ви також можете контролювати свій гормональний баланс за допомогою дієти. Ви, напевно, знаєте, що спортсмени їдять багато яєць, тому що вони підвищують рівень холестерину, який потім перетворюється на тестостерон. Достатня кількість цинку та магнію важлива, крім іншого, для вашої потенції. Білок з молочних продуктів та кави дійсно може покращити ваше лібідо.

Вживання гострих спецій покращує кровообіг та обмін речовин, що також відбивається на покращенні еректильної функції. Однак вам слід уникати куріння та вживання алкоголю, оскільки і те, й інше негативно впливає на вашу мужність.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Дослідження показали, що частіший секс також пов'язаний з меншою кількістю проблем з потенцією. Отже: чим частіше ви займаєтеся сексом, тим довше ви протримаєтеся у ліжку.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЕРЕДЧАСНЕ СІМ'ЯВИВЕРЖЕННЯ?

Передчасна еякуляція може статися через різні чинники. Цукровий діабет може призвести до передчасного сім'явипорскування . Ліки допомагають вам довше протриматися під час сексу. Надмірне та регулярне вживання алкоголю також може призвести до проблем. Існують також психологічні причини, такі як знервованість, депресія, стрес і тиск, які можуть означати, що ви не зможете протриматися так довго.

Таким чином, це допоможе зняти напругу і розслабитися під час сексу. Поговоріть зі своїм партнером про свої занепокоєння, і вони часто розчиняються у повітрі.

З ЦИМИ ПОРАДАМИ ВИ ПРОТРИМАЄТЕСЬ ДОВШЕ

МАСТУРБАЦІЯ ЯК ТРЕНУВАННЯ

Немає сенсу мастурбувати безпосередньо перед сексом. Тому що при наступному статевому акті ваша ерекція вже не така жорстка, а це забезпечує менш інтенсивний результат. Однак ви можете використовувати мастурбацію як тренування та відстрочити оргазм, використовуючи метод «старт-стоп». Ви регулярно зупиняєтеся незадовго до оргазму і продовжуєте балувати себе після невеликої перерви.

ДОБРЕ ТРЕНУВАНЕ ТАЗОВЕ ДНО

Ви спитаєте, хіба це не тільки для жінок? Неправильно! Чоловіки також можуть тренувати свою так звану ЛК-м'яз. Сфінктер уретри також активний під час сексу. Тому, коли ви знаходитесь в туалеті, вам слід час від часу зупиняти струмінь сечі, а потім свідомо дозволити їй продовжуватися. При цьому ви напружуєте ЛК-м'яз. Пізніше ви також зможете виконувати це тренування тазового дна без сечі. Добре треноване тазове дно не тільки гарантує, що ви протримаєтеся довше під час сексу, а й посилитиме подальший оргазм.

СЕКС З ПРЕЗЕРВАТИВОМ

Презервативи не тільки захищають від інфекцій, що передаються статевим шляхом під час сексу. Вони також можуть гарантувати, що ви прослужите довше загалом. Презервативи з особливо товстими стінками, які насправді призначені для анального сексу, роблять усі дотики трохи менш інтенсивними. Це означає, що ваш пеніс не стимулюється так сильно, і ви менш швидко досягаєте оргазму.

ІГРАШКИ ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ

Кільце для члена може допомогти вам відстрочити оргазм. Він знаходиться близько до основи статевого члена і накопичує кров в еректильній тканині. Це не тільки забезпечує підвищену стабільність, а й автоматично посилює вашу ерекцію. Але будьте обережні: не носите ерекційне кільце довше 20 хвилин, інакше можна отримати травму.

ВНЕСІТЬ РІЗНОМІНАТТЯ ДО ГРИ

Під час сексу ви можете варіювати інтенсивність, темп та кут поштовхів. Це не тільки приносить масу задоволення вашому партнеру, але й автоматично стає більш захоплюючим для вас. Ще одним побічним ефектом є те, що дотики змінюються знову і знову, і ви приходите дедалі повільніше.

ПРАВИЛЬНА ПОЗИЦІЯ

Секс-пози, в яких ви відмовляєтеся від контролю, також творять чудеса. Тому що, якщо ваш партнер визначає темп та глибину проникнення, ви можете повністю відпустити себе. Як тільки співрозмовник помітить, що ви майже готові, темп сповільнюється і ви можете зробити глибокий вдих. Положення водія особливо підходить для цього. Бонусний бал: багатьом людям подобається брати на себе контроль.

НАТУРАЛЬНІ ДОМАШНІ ЗАСОБИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ДОВШЕ ЗАЛИШАТИСЯ У ЛІЖКУ

Щоб довше залишатися в ліжку, вам не обов'язково вдаватися до віагри чи інших ліків. За певних обставин прийом певних харчових добавок може призвести до покращення.

 • Так званий йохімбін, який одержують із кори дерева йохімбе, часто називають натуральною віагрою. В Африці він вважається справжнім афродизіаком і успішно використовувався вже у Стародавньому Єгипті. Дослідження показують, що він має найсильніший ефект серед усіх афродизіаків.Йохімбін, ймовірно, сприяє кровообігу в черевній порожнині і в той же час має сексуальну стимулюючу дію. Однак не слід приймати цей натуральний засіб у більш високих дозах, оскільки побічні ефекти можуть бути дуже серйозними.
 • Дослідження показали, що інгредієнти гінкго також сприяють кровообігу. Капсули або таблетки зазвичай добре переносяться, але їх не слід приймати разом із аспірином.
 • Кажуть, що маточне молочко, яке міститься в багатьох продуктах бджільництва, позитивно впливає на лібідо. Бджолиний пилок не тільки підвищує лібідо, але і може стимулювати вироблення сперми. Однак слід бути обережними, якщо ви схильні до алергії і особливо реагуєте на пилок.
 • У Південній Америці чоловіки люблять покладатися на Муіра Пуама, деревину дерева, також відому як деревина потенції. У дослідженнях принаймні половина учасників повідомили про збільшення лібідо та покращення ерекції. Муіра Пуама випускається у формі таблеток або капсул і зазвичай добре переноситься.
 • Говорять також, що корінь женьшеню добре впливає на потенцію ; насамперед за це відповідають гінзенозиди. Передбачається, що після вживання в організмі виділяється більше тестостерону та підвищується сексуальне бажання. Однак, якщо ви хочете скуштувати женьшень, вам доведеться приймати його регулярно, тому що в короткостроковій перспективі він не допоможе.

ДЕЯКІ ПРОДУКТИ ПІДВИЩУЮТЬ ПОТЕНЦІЮ

Це не обов'язково повинні бути спеціальні харчові добавки, які можуть мати побічні ефекти. Якщо ви включите у свій раціон певні продукти, ви також зможете багато зробити для своєї потенції. Вживаючи мигдаль чи фундук, ваш організм виділяє більше ендорфінів, тобто гормонів щастя. Аналогічного ефекту можна досягти і за допомогою шоколаду.

М'ясо ягняти, крім іншого, містить марганець, який може підвищити рівень тестостерону. Домогтися підвищення працездатності, у тому числі в сексуальному плані, можна за умови вживання достатньої кількості вітамінів С і Е. Цинк також відіграє важливу роль у чоловічій потенції. Ефірні олії базиліка стимулюють уретру, можливо навіть викликаючи легку ерекцію. Ефірні олії селери надають стимулюючий вплив на обмін речовин і кровообіг, а, отже, і на сексуальний потяг.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ - СЕКС БУДЕ ДОВШИМ!

 • Регулярна мастурбація методом старт-стоп
 • Відмовтеся від контролю та дозвольте партнеру задавати темп, наприклад, у положенні верхової їзди.
 • Поговоріть зі своїм партнером про страхи, занепокоєння та потреби і зніміть напругу.
 • Не пийте алкоголь перед сексом, щоб продовжитись довше
 • Не відволікайтеся настільки, що у вас зникне ерекція
 • Порівняння себе з акторами порно – це створює дуже нереальне уявлення про чоловічу стійкість.

ВИСНОВОК: ПІД ЧАС СЕКСУ МОЖНА ПРОТРИМАТИСЯ БІЛЬШЕ.

Для багатьох чоловіків важливо протриматися під час сексу довше, особливо якщо їхній партнерці потрібно трохи більше часу. Приділяючи увагу своєму харчуванню та приймаючи кілька натуральних харчових добавок, ви напевно зможете покращити свою потенцію. Але не забувай навіть якщо ти вже прийшов, секс ще не обов'язково закінчився. Є й інші способи довести вашу кохану до кульмінації.